Družstva byla vždy složena ze sedmi plavců. Do vod kladenské pětadvacítky se vrhli závodníci různých věkových kategorií – ročník narození 1970 až 1999.

Berounskou Lokomotivu reprezentovali v kategorii chlapců: Tomáš Kučera, Štěpán Zahradník, Jiří Slapnička, Milan Grubner, Petr Kohout, Vojtěch Tomášek, Michael Bláha. Mezi dívkami Beroun reprezentovaly Johanka Šafránková, Tereza Nováková, Marie Poledníková, Karina Šírerová, Bára Kilingerová, Kristýna Holanová, Denisa Dohnalová. Jak mezi chlapci, tak mezi dívkami obsadila Lokomotiva celkové čtvrté místo.

Z Berounských závodníků nejvíce byla vidět Marie Poledníková, která vybojovala druhé místo na kraulařské stovce a dvě třetí místa na kraulařské padesátce a dvoustovce. Bronz vybojovala i Holanová na znakařské stovce. Třetí místo vyplaval také Martin Grubner na padesát metrů volným způsobem. Další dvě bronzová umístění pak vybojovaly štafety chlapců i děvčat na 4×100 metrů volný způsob. Berounští plavci také v řadě závodů skončili těsně pod stupni vítězů, vybojovali sedm čtvrtých a deset pátých míst.

Chlapci: 1. Kladno 16229 b., 2. Příbram 12194 b., 3. Kladno B 11869 b., 4. Beroun 11367 b., 5. Kolín 11228 b., 6. Ml. Boleslav 9675 b.

Dívky: 1. Kladno 15476 b., 2. Ml. Boleslav 13074 b., 3. Příbram 12929 b., 4. Beroun 12428 b., 5. Kolín 10900 b.