Čtyři zlaté medaile jsou za kraulové a polohovkové štafety, které vybojovali jak žáci tak i žákyně. Vynikající výkon podtrhla ještě štafeta žáků B, kde neuvěřitelným finišem dohmátl Marek Štulík na druhém místě za štafetou Berouna A.

V jednotlivcích byl nejlepší Lukáš Červenka, získal sedm zlatých, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Z dívek byla v počtu medailí nejúspěšnější Nikola Červenková, která vybojovala sedm zlatých a dvě stříbrné medaile. Mezi zlatými medailisty byli ještě Michael Bláha se šesti zlatými a jednou stříbrnou medailí, Johanka Šafránková s pěti zlaty, dvěma stříbry a dvěma bronzy. Kristýna Holanová si doplavala pro čtyři zlaté, tři stříbrné a jednu bronzovou. Petr Kohout vybojoval tři zlaté, dvě stříbrné a tři bronzové. Dále pak Vojtěch Tomášek získal dvě zlaté, dvě stříbrné a tři bronzové medaile. Štěpán Zahradník si doplaval pro jedno zlato a stříbro a tři bronzové. Dalším z medailistů je David Soukup s jedním zlatem, čtyřmi stříbry a jedním bronzem. Zlatou medaili získal i Marek Štulík. Josef Onderka si doplaval pro dvě stříbrné medaile a Bára Kilingerová si doplavala pro jednu stříbrnou a čtyři bronzové medaile.

Vynikajícími výkony, ozdobenými osobními rekordy, se můžou pochlubit i ostatní . Jan Ševčík obsadil nepopulární čtvrté místo, výborným zlepšením osobních časů se může pochlubit i Akari Seinerová a David Dohnal. Všichni berounští plavci předvedli výborné výkony a dlouhá řada osobních rekordů je toho důkazem. Nyní čeká berounské plavce závěr zimní sezony s vyvrcholením na mistrovství České republiky, na které se může probojovat podle časů jen dvacet čtyři plavců z každé discipliny.

Simona Pokorná