Za berounskou Lokomotivu se do Boleslavi kvalifikovali Adam Baštýř, Nikol Boubínová, Anna Dvořáková, Tereza Hončíková, Filip Hřebíček, Agáta Hronová, Štěpán Hruška, Sofie Koníčková, Marek Šmíd, Julie Venclová a Natálie Vrbová.

V ročníku 2009 bodoval Adam Baštýř, který vylovil z mladoboleslavského bazénu pět medailí: dvě bronzové, dvě stříbrné a jednu zlatou. Bronz získal na 200 a 400 metrů volný způsob, stříbro na 50 metrů volný způsob a 100 metrů motýl a zlatou medaili přidal ve velmi rychlém a napínavém závodě na 100 metrů volný způsob. Tam si dokonce zaplaval i svůj osobní rekord.

V ročníku 2010 se za berounskou Lokomotivu představil Štěpán Hruška, který si domů odvezl šest medailí a dvě nepopulární čtvrtá místa. Pro bronz si dohmátl na 200 metrů znak, stříbro přidal na 200 a 400 metrů polohový závod a 400 metrů volný způsob. Do série medailí přidal dvě zlata. První s přehledem v jeho oblíbené disciplíně 1500 metrů volný způsob, a to v krásném osobním rekordu. Druhé přidal na 200 metrů prsa.

Matyáš Šapovaliv přivezl na setkání v Berouně stříbro z mistrovství světa
Matyáš Šapovaliv se v Michiganu rozjel ke skvělým výkonům

V dívčí kategorii ročníku 2011 se berounskému oddílu také dařilo velmi dobře. Prapor nejvýše držely Nikol Boubínová a Sofie Koníčková a skvěle ,tak reprezentovaly oddíl, když vyhrávaly jednu medaili za druhou v krásných osobních rekordech. Zlatá Sofie Koníčková vyhrála o parník všechny své plavané disciplíny. Nová vycházející hvězda berounského oddílu si s přehledem domů odvezla devět medailí a to na tratích 50, 100, 200, 400 a 800 metrů volný způsob dále na 100, 200 a 400 metrů polohový závod a v neposlední řadě na 100 metrů motýl.

Nikol Boubínová po boku své oddílové kolegyně tvořila skvělé duo. Odvezla si také devět medailí a to bronz na 200 metrů volný způsob, 200 a 400 metrů polohový závod a 400 metrů volný způsob. Pro stříbro si dohmátla na 100 metrů polohový závod, 50 a 100 metrů volný způsob a 100 metrů motýl. Zlato si přidala na trati 200 metrů motýlek.

Ve stejné kategorii, ale v chlapecké části se probojoval na stupně vítězů Marek Šmíd, který si na 100 metrů prsa vyplaval stříbro. Ve štafetových závodech se Lokomotiva neztratila, když na závěr sobotního dopoledne na 4 x50 metrů volný způsob se N. Boubínová, A. Hronová, J. Venclová a S. Koníčková probojovaly po velmi napínavém souboji na stupně vítězů a získaly bronzovou medaili.

Utkání pro onkologii se Žebráku výsledkově nepovedlo, podlehl jasně Benešovu, svůj účel ale splnilo.
Utkání pro onkologii se Žebráku výsledkově nepovedlo, svůj účel ale splnilo

Další bronz Berounští za podpory svých příznivců získali v neděli na závěr závodů ve štafetě 4x50 metrů volný způsob mix, kde se neskutečné stalo skutečností a plavci Lokomotivy se opět prodrali na stupně vítězů zásluhou S. Koníčkové, Š. Hrušky, N. Boubínové a A. Baštýře. Poslední jmenovaný svedl nádherný souboj, když z pátého místa dovedl berounskou štafetu na stupně vítězů.

Berounská výprava si z Mladé Boleslavi odvezla úctyhodných 32 medailí, z nichž 11 bylo korunováno přebornickým titulem. Všichni plavci si zaplavali osobní rekordy. "Nezbývá než poděkovat všem zúčastněným a držet jim palce, aby se kvalifikovali na Zimní mistrovství ČR žactva," napsala trenérka Simona Pokorná.