V polské Osvětimi se uskutečnilo mezistátní utkání Polsko – Česká republika – Slovensko v plavání mladších juniorů. Členkami české reprezentace byly i berounské plavkyně Nikola Červenková a Kristýna Holanová. Obě si vedly velmi dobře. Červenková si vybojovala bronzovou medaili na 200 m prsa, na stovce byla čtvrtá a stříbro získala jako členka polohové štafety. Holanová byla pátá a šestá na 100 a 200 m znak v osobních rekordech.

Ve stejné době proběhl v pražském Podolí středočeský přebor dorostu a dospělých. Beroun vyslal do této soutěže sedm závodníků. Medailových umístění dosáhli: Rendlová získala dva bronzy, Semrádová jedno třetí místo a Slapnička vybojoval stříbro a bronz. Tento čtyřiadvacetiletý závodník dokazuje, že i v tomto, pro Beroun „seniorském“ věku, lze úspěšně reprezentovat a navíc často v osobních rekordech.

Plavecký oddíl Lokomotivy Beroun byl pořadatelem Letního poháru Středočeského kraje mladších žáků. Účastnilo se jej téměř sto plavců z jedenácti oddílů. Z berounských žáků si výborně vedla T. Nováková, která získala pět prvních míst. Ludvík vybojoval tři zlaté a tři stříbrné. Doanová získala dvě druhá a tři třetí místa. Dalšími nositeli bronzových medailí se stali Zeman, Krbec a Dohnalová. Kraulová štafeta ve složení Doanová, Grajcárová, Dohnalová a Nováková skončila jako druhá. Závodníky vedla Růžena Sehnoutková. V celkovém bodování obsadili Berounští páté místo. Poděkování patří všem rozhodčím, kteří na závod dohlíželi pod vedením pana Choce.