Nejlépe si vedl Tomáš Ludvík, který se představil v pěti disciplínách, z nichž dokázal vybojovat čtyři dorostenecké medaile. Podařilo se mu ovládnout závod na 200 metrů znak a k tomu přidal další tři stříbra, na 100 znakařské stovce, osmistovce volným způsobem a polohové čtyřstovce.

Zároveň se dokázal prosadit mezi dospělými, když se stal vicemistrem ČR na 200 metrů znak a v polohovém čtyřstovce i znakařské stovce obsadil ještě dvě čtvrtá místa.
Stříbrnou medaili získal i Tomášův mladší bratr David a to v závodě na 200 metrů znak. Poslední dva cenné kovy pro berounské plavce získal Martin Dřevínek, který skončil třetí v prsařské padesátce a také stovce.

Ilustrační foto.
Na oslavy adventu bude dohlížet policie, posílí hlídky

I ostatní berounští plavci podali velmi dobré výkony. Tobiáš Trnka dokázal zaplavat své letošní nejlepší časy, přesto vždy zůstal ve velké konkurenci před branami finále. Dušan Miko se probojoval do dvou finále a obsadil krásné páté místo na 50 metrů znak.

Vylepšení svého nejlepšího letošního času dosáhl také Filip Zeman, jeho nejlepším umístěním bylo desáté místo na znakařské dvoustovce. Nezklamala ani jediná dorostenka berounského klubu Jindřiška Zajacová, která se představila na 50 metrů znak a 200 metrů motýlek.

Velkou zkušeností byly tyto závody i pro staršího žáka Tomáše Míku, ten ale zaplaval skvěle a potvrdil ve své kategorii dominanci na 200 metrů prsa.

Plavecká sezona je nyní téměř u konce. Poslední závod čeká už jen Tomáše Ludvíka, který se zúčastní ME v Dánsku.

NOSIT NA RUKOU mohli Jiřího Moulíka už spoluhráči v Lešanech.  V Krhanicích, za které hraje v posledních sezonách, tomu není jinak. Jím vstřelených 35 gólů nemá napříč soutěžemi v Česku konkurenci.
Fotbalový úkaz jménem Moulík. Žádný hráč v Česku nedal na podzim tolik gólů