Kohout vyhrál hlavní cenu závodů Neratovický pohár ve sprinterském víceboji, který se skládal ze čtyř padesátek každého plaveckého způsobu. Holanová ve víceboji získala stříbrný pohár, Šafránková bronzový pohár a Bláha si vyplaval pohár za čtvrté místo. K těmto úspěchům přidali závodníci další pěkná umístění, která nebyla součástí sprinterského víceboje.

Kohout vybojoval první místo na 100m volný způsob a třetí místo na 100m prsa, Holanová dvě první místa na 100m motýl a 100m volný způsob. Šafránková si doplavala pro druhé místo na 100m prsa a třetí místo na 100m motýl. V disciplíně na 100m motýl žáci Berounští nedali soupeřům moc šancí na umístění a obsadili všechna tři umístění na stupních vítězů v tomto pořadí: první místo V. Tomášek, druhé místo Š. Zahradník a třetí místo J. Ševčík. Závodníky na závodech vedla trenérka Pokorná .

Mladší žáci bojovali ve stejném termínu v Mladé Boleslavi, kde se konala Mladoboleslavská vlnka. Nejúspěšnější závodnicí z berounské výpravy byla Helena Doanová, která si přivezla dvě první místa na 100m polohový závod a 100m prsa a druhé místo na 100m motýl. Dalším úspěšným závodníkem byl David Cozl , který získal první místo na 50m znak a druhé místo na 100m volný způsob. Velmi dobře si na závodech vedli i ostatní závodníci. Blatská měla dvě druhá místa na 100m prsa a 100m znak. Nováková si vybojovala dvě třetí místa na 100m prsa a 50m volný způsob. Ševčíková získala druhé místo na 100m znak a třetí místo na 100m motýl. Miko byl třetí na 100m motýl a Bouška získal třetí místo na 100m prsa. Závodníky na závodech vedl V. Seeman.

Simona Pokorná