Muži běželi trasu o délce 17,8 kilometrů a ženy 11,2 kilometru. Závod se konal za optimálních povětrnostních podmínek a tak se nebylo co divit, že padl jeden traťový rekord, který překonala Ivana Sekyrová z AK Sokolov, která doběhla v čase 40:56 min.

V hlavní kategorii mužů vyběhlo na trať čtyřicet osm závodníků. S téměř osmnáctikilometrovou tratí se nejlépe vypořádal Petr Losman z OK 99 Hradec, který doběhl v čase 58:54 min. a druhému v cíli Jiřímu Wallenfelsovi nadělil více než minutu. Třetí místo obsadil František Zouhar z AC Praha 1890, který doběhl v čase 1:01, 18 hod. Do první desítky se v této kategorii dostali dva běžci berounské Lokomotivy. Páté místo obsadil Jan Cihlář a sedmé Pavel Slepička. Dvanáctý pak doběhl Jiří Rosol, taktéž z Lokomotivy Beroun.

V kategorii mužů do 49 let zvítězil Petr Švarc z Triklubu Příbram, který doběhl v čase 1:02,57 min. Z domácích závodníků si nejlépe vedl Ivan Raboch z Lokomotivy Beroun, který obsadil v čase 1:08,41 hod. sedmé místo.

Kategorii mužů do 59 let vyhrál Miloš Smrčka z klubu BK Říčany, který zároveň obsadil v celkovém pořadí mužů páté místo.
Kategorii mužů do 69 let vyhrál Stanislav Groh z AC Vrchlabí v čase 1:18:59 hod.

V hlavní kategorii žen (do 34 let) zvítězila s přehledem Ivana Sekyrová z AK Sokolov, která doběhla v čase 40:56 min. a překonala tak traťový rekord. Na druhém a třetím místě skončily vytrvalkyně PSK Olympu Praha Petra Havlová a Tereza Šedivá. Jedinou zástupkyní našeho okresu v této kategorii byla Andrea Macourková z Praskoles, která doběhla na osmém místě.