Disciplíny: oštěp, disk, běhy na středních tratích, volejbal
Nejlepší disciplína: oštěp
Osobní rekord: 39,94 m
Vzor: Barbora Špotáková
Ocenění: talent Středočeského krajského sdružení ČSTV.

Tato šestnáctiletá sportovkyně začala svou sportovní kariéru jako běžkyně přespolních běhů, při kterých si ji všiml její dosavadní trenér Martin Prouza. Pod jeho vedením se začala věnovat své nyní nejoblíbenější disciplíně – hodu oštěpem. Loňský rok byl pro ni velice úspěšný a dalo by se říci, že byl splněním velkých snů. Zvítězila na mistrovství České republiky v dorostu výkonem 39,94 metrů, stala se reprezentantkou České republiky a na mezinárodních závodech skončila na krásném druhém místě, když nestačila pouze na o dva roky starší závodnici z Litvy a na mezistátním utkání Čechy, Morava, Slovensko získala zlatou medaily.

Pod vedením trenéra Prouzy se připravuje dvakrát až čtyřikrát týdně a mimo toho hraje 1. ligu ve volejbalu za Příbram. V Příbrami také navštěvuje úspěšně sportovní Gymnazium a tak žije sportem vlastně každým dnem. Pro rok 2008 má velké plány. Především jde hostovat do první ligy v mužstvu Kolína a věří v úspěšnou přípravu, která by měla vyvrcholit úspěšným startem na mistrovství světa sedmnáctiletých. Ráda by šla ve šlépějích svého vzoru, kterým je Barbora Špotáková a pevně věří v překonání 45 metrové hranice. Sama říká: „Sport je má velká láska a za hodně mu vděčím. Věřím, že pokud mu věnuji vše, dostaví se i úspěchy. Sport mi hodně dává a jsem odhodlána mu dát vše. To je přeci jediná cesta k úspěchu.“