Barrandov – Kr. Dvůr 4:2

Florbal, 2. liga

Králodvorští florbalisté se dostali v 5. minutě do vedení, když se po přihrávce Pokorného prosadil Zajíc. O pět minut později ale Tornádo Barrandov vyrovnalo Židlickým na 1:1. I nadále byl zápas velice vyrovnaný. Ve druhé třetině padl jediný gól. V 29. minutě Tomáš Pokorný strhl vedení na stranu Králova Dvora. Ve třetí části již byli jasně lepší hráči Barrandova, kteří nejprve dvojicí slepených gólů Pavlicy a Šimka otočili stav na 3:2 a poté ještě své vedení ve 45. minutě navýšili.

Branky: Židlický, Pavlica, Šimek, Vojtíšek – Zajíc, Pokorný T. Vyloučení: 0:3. Třetiny: 1:1, 0:1, 3:0.

Ve druhém zápasu čekalo na králodvorské florbalisty aktuálně druhé mužstvo tabulky, Střešovice B.

Střešovice B – Kr. Dvůr 6:5

První třetina zápasu byla vyrovnaná. Králův Dvůr se dostal ve 2. minutě po střele Pokorného do vedení, Tatran ale vzápětí vyrovnal. O čtyři minuty později pak Šádek poslal béčko Tatranu do vedení, po chvilce tentokrát odpověděli Králodvorští, když se trefil Matyáš – 2:2. Druhá třetina přinesla velký propadák Králova Dvora, který zkušení hráči Tatranu potrestali třemi brankami. V závěrečném dějství se nadechli hráči TBC k náporu a nakonec se dočkali vyrovnání na 5:5. Hlavní roli při tom hráli bratři Pokorní, kteří v tomto utkání čtyři góly vstřelili a podíleli se i na páté trefě. Jenže body nebyly tentokrát Královu Dvoru souzeny. Devatenáct vteřin před závěrečným hvizdem rozhodl o vítězství Tatranu Fuchs – 6:5.

Branky: Horák, Šádek 2, Šindelář, Daniš, Fuchs - Pokorný T. 2, Matyáš, Pokorný J. 2. Vyloučení: 1:2. Využití: 1:0, v oslabení: 1:1. Třetiny: 2:2, 3:0, 1:3.