Králův Dvůr – Panters 1:5

V utkání se po delší pauze opět objevila dlouholetá opora králodvorské obrany a kapitán týmu David Müller, který jako jediný překonal velmi jistě chytajícího brankáře Panterů nechytatelnou ranou do horního růžku branky. V zápase měli Panteři po většinu zápasu navrch a nakonec vyhráli jasně 5:1.

Branka za Králův Dvůr: Müller (Pokorný J.). Třetiny: 0:2, 1:2, 0:1.

Králův Dvůr – Barrandov 8:8

Ve druhém utkání se Králův Dvůr střetl s favorizovaným Barrandovem, který v tabulce okupuje druhé místo. Králodvorští ovšem podali dobrý výkon a s Barrandovem sehráli vyrovnaný zápas, který nakonec přinesl divoký výsledek. Po první třetině byl stav nerozhodný 3:3. Ve druhé části měli mírně navrch hráči Barrandova, kteří se dostali do dvoubrankového vedení. Ve třetí části se ale karta obrátila a navrch měli hráči TBC. Tři minuty před koncem utkání dokázal vyrovnat na 8:8 králodvorský junior Jan Vytiska, který hrál první utkání za áčko, když nechytatelnou ranou z dálky překonal brankáře Barrandova. Remízou také utkání skončilo. Podíl na zisku bodu má také brankář Tomáš Novák, který si připsal řadu těžkých zákroků.

Branky za Králův Dvůr: 4. Matyáš (Pokorný J.), 11. Bachan (Kovařík), 12. Pokorný T. (Pokorný J.), 17. Pokorný J. (Matyáš), 21. Černý (Pokorný T.), 36. Pokorný T. (Pokorný J.), 38. Pokorný T. (Pokorný J.), 43. Vytiska. Třetiny: 3:3, 2:4, 3:1.