Kr. Dvůr – Nymburk 7:2

Florbal, 2. liga

V prvním utkání čekal na králodvorské florbalisty těžký soupeř. Jenže hráči TBC Králův Dvůr do utkání vlétli jako uragán a o svém vítězství rozhodli již v první třetině. Po celý zápas navíc měli králodvorští hráči hru pod kontrolou a soupeře drželi v dostatečné vzdálenosti od své branky.

Branky za Králův Dvůr: Pokorný J., Zajíc, Ťoupek, Kovařík, Trčka, Pokorný T., Šimon.

Kr. Dvůr – Merkur Praha 4:6

Ve druhém víkendovém střetnutí čekal na mužstvo Králova Dvora soupeř, který okupuje desátou pozici a bojuje o záchranu v soutěži. Králův Dvůr byl papírovým favoritem tohoto zápasu, na body ale nakonec nedosáhl. Po dvě třetiny vše nasvědčovalo tomu, co se od tohoto zápasu očekávalo. Tipsport T.B.C. Králův Dvůr vedl po druhé třetině poměrně bezpečně 4:1. Jenže v závěrečné části Merkur přidal na svém výkonu a naopak králodvorští hráči vypadli z tempa. Výsledkem bylo pět branek Merkuru a otočení stavu na 4:6.

Branky za Králův Dvůr: Pokorný T. 2, Šimon, Medřický.

1. Hl. Třebaň ⋌17 0  1 113:59 51
2. Střešovice B⋌10 2  4  82:60 32
3. Chodov B⋌8 3  5  84:75 27
4. Králův Dvůr⋌8 1  7  66:72 25
5. S. Boleslav ⋌7 1  8  65:52 22
6. Bohemians B⋌7 0  9  64:72 21
7. Nymburk⋌6 3  9  71:89 21