Komárov – Kralupy 2:3, 3:1

Souboj prvního Komárova se třetími Kralupy nabídl volejbalovou bitvu. V dopoledním střetnutí začaly lépe hráčky Kralup, které vyhrály vyrovnaný úvodní set díky lepší koncovce 25:23. I ve druhé sadě měly hostující hráčky mírně navrch a tentokrát vyhrály 25:20. Pak ale domácí volejbalistky zabraly a třetí set vyhrály 25:17. Čtvrtý set byl opět velmi vyrovnaný a radovala se komárovská děvčata, která zvládla lépe napínavou koncovku a vyhrála 25:23. O vítězi tak musela rozhodnout zkrácená hra. Ta byla opět vyrovnaná. Šťastnější nakonec byly hráčky Kralup, které vyhrály 15:13 a celý zápas 3:2.

Ve druhém utkání se karta obrátila. Domácí hráčky zlepšily hru a úvodní dva sety vyhrály 25:20 a 25:17. Ve třetí sadě sice kralovaly hráčky Kralup poměrem 25:14, čtvrtá sada ale patřila domácím hráčkám, které ji zvládly poměrem 25:18 a utkání vyhrály 3:1.

„Byl to z obou stran dobrý výkon podpořený bojovností i technikou. Body se nakonec dělily zaslouženě,“ uvedl trenér Komárova Ernest.

Komárov: Švamberková, Novotná, Richterová, Laštovičková Zd., Nepivodová, Lašotvičková L., Kasová, Geroldová.

Vzhledem k tomu, že druhá Příbram se na své půdě podělila o body s Rakovníkem, udržuje si Komárov i před posledním kolem jednobodový náskok na čele tabulky. V sobotu zamíří Komárov na půdu Rakovníku, Zdice hostí na své půdě Benátky.