Hořovice – Čelákovice 3:1

Volejbal, KP I. třídy mužů

Úvodní set byl dlouho vyrovnaný. Oba celky se přetahovaly o každý bod až do stavu 17:17. Pak se ovšem domácí volejbalisté výbornou hrou v poli a kvalitním útokem utrhli a několika bodovou šňůrou si zajistili vítězství 25:19. I druhé dějství bylo dlouho naprosto vyrovnané a opět se zlomilo za stavu 17:17. Domácím se přestalo dařit a hosté odskočili na 23:19. Pak ovšem hrající trenér Hořovic Štochl zavelel k útoku a rázem Čelakovice vedly jen o bod. Jenže následná chyba domácích při servisu rozhodla, hosté vyhráli druhý set 22:25.

V úvodu třetího setu Hořovice držely těsné vedení až do stavu 11:9, pak hosté zpřesnili svou hru a rázem byl stav 15:20. V závěru setu hořovičtí volejbalisté dokázali snížit náskok soupeře na dva body, Čelakovice si ale vítězství pohlídaly.

Čtvrtá sada byla nejzajímavější. Vstup do tohoto setu se domácím vůbec nepovedl a hosté brzy vedli 5:1, domácí ale po chvíli vyrovnali na 6:6. Jenže sérií nevynucených chyb Hořovic se hosté opět dostali do tříbodového vedení. Poté domácí volejbalisté neustále jen dotahovali náskok soupeře.

To se jim nakonec povedlo, když vyrovnali na 20:20. V následné výměně Hrudka vytloukl čelakovické bloky a domácí se dostali do vedení. Koncovka čtvrtého setu byla velice vyrovnaná. Domácí vždy šli do jednobodového vedení, hosté ale okamžitě vyrovnali. Stav byl vyrovnaný i za stavu 26:26. Za tohoto stavu dokázali Štochl s Endrštem výtečným blokem poslat Hořovice do vedení 27:26. Pak ale hosté zaznamenali sérii tří bodů a třetí set tak vyhráli 29:27. Celkově tak velice vyrovnané utkání vyhráli hosté 3:1.

Hořovice: Štochl, Sedlák, Hrudka, Solař, Holman, Šlosar, Roman, Endršt, Nosek.