Hořovice neuhrály v Benešově ani set

Benešov/ Volejbalisté Hořovic se představili v sobotu na půdě Benešova. Neuhráli zde ani set.

8.3.2008

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Vildmon

Benešov - Hořovice 3:0, 3:0

Volejbal, KP I. třídy mužů

Oba zápasy měly v Benešově poměrně jednoznačný průběh. Domácí volejbalisté byli lepší téměř po všech směrech. Již úvodní set napověděl, jakým směrem se bude celý zápas ubírat. Hořovičtí prohráli poměrně hladce 15:25. Ani druhá sada nepřinesla výraznější změnu. Benešov vyhrál tentokrát 25:19. Ve stejném duchu se odehrával i třetí set, který domácí hráči vyhráli 25:20 a připsali si tak plný počet bodů.

Ani druhý zápas nenabídl jiný obraz. Hosté ovšem byli domácím o trochu vyrovnanějším soupeřem. Úvodní set druhého utkání skončil vítězstvím Benešova 25:21. Druhá sada patřila jasně domácím, kteří vyhráli 25:15. Ani třetí set nenabídl změnu a po porážce 20:25 odjížděli hořovičtí volejbalisté z Benešova bez bodů.

Nyní zbývá odehrát závěrečná dvě dvojkola, v nichž se představí Hořovice na půdě Čelákovic a doma přivítají Nymburk. Předposlední Hořovice mají nyní na celky na nesestupových pozicích již značnou ztrátu a záchrana se tedy jeví již jako teorie.

Autor: Jan Vildmon

8.3.2008 VSTUP DO DISKUSE

Exoti na prodej.
AUTOMIX.CZ

Exoti na prodej: O těchto autech jste určitě nikdy neslyšeli. Ale můžete je mít

Mladí hokejisté Žebráku hrají v soutěži i s Mostem.

Tři kluby, dva v soutěžích

Jak si žije středočeský hokej?

Střední Čechy – Vedle masovějšího fotbalu je hokej pořád českým národním sportem. Rozhlédli jsme se po celých středních Čechách, abychom zjistili, jaké tu k hokeji vytvářejí kluby, města a také rodiče hráčů podmínky.

Velmi silný vítr pokácel desítky stromů

Střední Čechy – Jeden výjezd za druhým – a div ne, že po patnáctém ještě i dvacátý, Tak to ve čtvrtek odpoledne vypadalo se zásahy u popadaných stromů, které bylo třeba odklidit poté, co podlehly silnému větru. Za prvních pět hodin odpoledne se jich nahromadilo sedmnáct. Šrumec odstartoval na Nymbursku, nicméně nejvíce událostí, hned čtyři, hlásí Příbramsko.

Nademlejnský míří do Petřína, Cábelíci mění maséra

Berounsko – Změny v kádrech fotbalových týmů s narůstajícím objemem zimní přípravy přibývají.

Bývalý Medvěd zůstal těsně pod vrcholem

Beroun – Kapitán libereckých Bílých tygrů Martin Ševc málem dosáhl na další z vrcholů kariéry. Hokejisté Liberce ale zůstali před branami finále Ligy mistrů. Historicky nejúspěšnější tažení tohoto klubu Evropou skončilo nepříjemnou, až krutou porážkou. Bílí Tygři se loučili debaklem 1:6, který utržili v semifinálové odvetě na ledě švédského Växjö.