Benešov - Hořovice 3:0, 3:0

Volejbal, KP I. třídy mužů

Oba zápasy měly v Benešově poměrně jednoznačný průběh. Domácí volejbalisté byli lepší téměř po všech směrech. Již úvodní set napověděl, jakým směrem se bude celý zápas ubírat. Hořovičtí prohráli poměrně hladce 15:25. Ani druhá sada nepřinesla výraznější změnu. Benešov vyhrál tentokrát 25:19. Ve stejném duchu se odehrával i třetí set, který domácí hráči vyhráli 25:20 a připsali si tak plný počet bodů.

Ani druhý zápas nenabídl jiný obraz. Hosté ovšem byli domácím o trochu vyrovnanějším soupeřem. Úvodní set druhého utkání skončil vítězstvím Benešova 25:21. Druhá sada patřila jasně domácím, kteří vyhráli 25:15. Ani třetí set nenabídl změnu a po porážce 20:25 odjížděli hořovičtí volejbalisté z Benešova bez bodů.

Nyní zbývá odehrát závěrečná dvě dvojkola, v nichž se představí Hořovice na půdě Čelákovic a doma přivítají Nymburk. Předposlední Hořovice mají nyní na celky na nesestupových pozicích již značnou ztrátu a záchrana se tedy jeví již jako teorie.