O celkovém vítězi ještě nebylo rozhodnuto ve třech kategoriích. V SE1600 v sobotu vyhrál Radek Chamota, který ale v neděli skončil v příkopu a jeho největší rival Martin Milowský tak mohl závod dokončit v pohodě.

V kategorii E1-2000 pomýšleli na titul dokonce čtyři jezdci. Situaci ještě zdramatizovala účast kvalitních vozů z týmu Petra Vojáčka a předpokládané vítězství Jana Kočiše na špičkové Fabii. Nakonec si titul vybojoval Miloš Lang, těsně před zkušeným matadorem Tomášem Hankem a třetí skončil Jakub Choura.

Taktéž v nejsilnější třídě se rozhodovalo až v neděli. V Berouně se sešla šestice jezdců, kteří bojovali o desetinky. Po první jízdě byla mezi první pěticí pouze vteřina.

Své zkušenosti prokázal se svým novým Mitsubishi Evo IX Martin Kožmín a oba dny kraloval. Skvěle také zajel Karel Boura. Výkon Vladimíra Lišky na BMW M3 se dal předpokládat. Po sobotní chybě si Liška vše vynahradil v neděli druhým místem. Jan Kotrba zajel svůj dobrý standart a obsadil třetí a čtvrté místo. Eda Patera bojoval více s převodovkou než s tratí a na bednu se tentokrát nedostal. Nicméně i takto se stal vítězem nejsilnější třídy v tomto ročníku. Druhý skončil Karel Boura a třetí Jan Kotrba.