Zdice – Lysá n. L. 3:2, 0:3

Volejbal, KP I. třídy

Domácí hráčky vstoupily do zápasu dobře, když v úvodním setu zvítězily 25:21. Ve druhé sadě se situace otočila, tentokrát vyhrála Lysá 25:17. Následný set patřil zdickým hráčkám, které jej vyhrály jednoznačně 25:15. Čtvrtá sada byla hodně vyrovnaná a rozhodovala se až v samotném závěru. Nakonec se z vítězství 25:23 radovaly hráčky Lysé nad Labem. Rozhodnout se tak muselo ve zkrácené hře. V té se dařilo lépe domácím volejbalistkám, které ji vyhrály 15:11.

Druhé střetnutí se již hrálo jednoznačně v režii hostujících hráček. Lysá vyhrála tento zápas jednoznačně 3:0 po setech 16:25, 19:25 a 14:25 a odvezla si ze Zdic jedno vítězství. V tabulce mají nadále obě družstva shodný počet bodů.

„V prvním utkání se nám vcelku dařilo. Škoda, že nám pro nemoc chyběla naše nahrávačka Včeláková. Na výkonu to bylo znát,“ uvedla hráčka Očenášková.

Sestava Zdic: Meškanová, Červená, Kubištová, Málková, Očenášková, Němcová, Kultová.