Nejúspěšnějším plavcem TJ Lokomotivy Beroun byl David Ludvík, který si domu odvezl šest zlatých medailí, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili. Stal se, tak jedním z nejúspěšnějších plavců závodů.

Pro zlato si vyskočil na stupně vítězů hned v první disciplíně, jeho velmi oblíbené, 200 metrů znak. Další zlaté medaile získal s přehledem na 400 metrů volný způsob, 200 metrů polohový závod, 1500 metrů volný způsob, 400 metrů polohový závod a v neposlední řadě na 100 metrů znak.

Pro stříbro si dohmátl na 200 metrů volný způsob. Bronz si odvezl domů z disciplíny 100 metrů volný způsob. David je velmi úspěšný a zkušený plavec, jak se říká: „Štěstí přeje připraveným.“

Velká cena Prahy: 1. místo Tomáš Ludvík (uprostřed), 3. místo David Ludvík (vpravo).
Bratrský souboj na Velké ceně Prahy

Tomáš Míka získal za své výkony čtyři bronzové medaile a jednu stříbrnou medaili.

Stříbrnou medaili si získal ve velmi napínavém závodu na 100 metrů volný způsob. Bronzové medaile si vybojoval na 50 metrů volný způsob, 200 metrů znak, 200 metrů polohový způsob a 400 metrů polohový závod.

Tadeáš Neliba ve velmi napínavém závodě si dohmátl s osobním rekordem na třetí příčku a domu si odvezl bronzovou medaili.

Všichni plavci si zaplavali osobní rekordy a někteří si domu odvezli drahocenné kovy. Tímto gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů. (ap)

Výpravě berounské Lokomotivy se v Mladé Boleslavi dařilo.
Berounští plavci zahájili zimní sezonu