El Niňo Praha – Králův Dvůr 3:1

V prvním utkání se střetl Štěpánek s českou dvojkou Prokopcovem. V prvním setu měl domácí hráč navrch a i přes několik nevynucených chyb vyhrál 11:7. Ve druhém dějství se Štěpánek zlepšil a k vidění byl vyrovnaný stolní tenis. Králodvorský hráč ve vyrovnané koncovce proměnil hned první setbol a po vítězství 11:9 srovnal stav na 1:1. I ve třetí části se hrál vyrovnaný stolní tenis, z vítězství se ale tentokrát radoval Prokopcov. Čtvrtý set byl ze začátku vyrovnaný. Jenže za stavu 6:4 začal předvádět domácí hráč světové míčky a rázem byl stav 10:4. Štěpánek sice dva mečboly odvrátil, nakonec ale prohrál 6:11.

Ve druhém zápase proti sobě nastoupili Konečný s Košťálem. Králodvorský hráč se v prvním v prvním setu díky taktice soupeře nemohl dostat do tempa a výsledkem byla výhra Konečného v poměru 11:6. Jenže ve druhé části se karta obrátila. Košťál hrál skvěle a i když mu Konečný v koncovce odvrátil dva setboly, vyhrál králodvorský hráč 11:9. Třetí sada přinesla nádherné výměny. Jenže Košťálovi se přestalo dařit a výsledkem byla jeho porážka 3:11. Ve čtvrtém dějství vedl Košťál 2:0, pak ale Konečný vyhrál šest míčků v řadě a bylo zle. Domácí hráč opět vyhrál hladce 11:3 a El Niňo vedlo 2:0 na zápasy.

Do utkání trojek vstoupil mnohem lépe Tregler. Urbánek se nemohl dostat do tempa a první dva sety tak vyhrál hráč El Niňa. Za stavu 2:0 se ale Urbánek vybičoval ke skvělému výkonu. Ve třetím setu začal Tregler chybovat a hostující hráč vyhrál 11:7. Ve čtvrtém dějství také Urbánek v koncovce vedl. Tregler sice odvrátil dva setboly, Urbánek ale nakonec vyhrál 12:10. O vítězi tak musel rozhodnout pátý set. Po vyrovnaném začátku se dostal králodvorský Urbánek do vedení 6:4. Za tohoto stavu si vzal domácí hráč oddechový čas, nijak mu to ale nepomohlo. Skvěle hrající Urbánek vyhrál následných pět míčů a po vítězství 11:4 vyhrál zápas 3:2.

Do čtvrtého utkání vstoupil králodvorský Košťál velmi dobře, když vedl již 7:2. Jenže Prokopcov ukázal svou sílu a set otočil na 11:8. Druhou sadu Košťál vyhrál 11:8, ve třetí části se ale z vítězství 11:9 radoval Prokopcov. V úvodu čtvrtého setu pak Košťál vedl 4:1 a poté i 5:3. Jenže domácí jednička následně uhrála čtyři míčky v řadě a manko již Košťál nesmazal. Králův Dvůr tak prohrál první finálový zápas 3:1.