VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Druhý Josefský běh přilákal opět množství závodníků

Cerhovice – I přes nepříznivé počasí se na start druhého ročníku Josefského běhu v Cerhovicích postavilo 131 dětí, na trat 7 km pak vyrazilo 116 běžců.

23.3.2017
SDÍLEJ:

Čtyřiatřicet minut - to je jeho čas na sedmikilometrové trati Josefského běhu v Cerhovicích.Foto: Marie Holakovská

„Nejvíc nás potěšila účast dětí. Co bylo moc fajn, tak nejen mezi běžci, ale i organizátory během celého závodu panovala skvělá atmosféra. Nenechali jsme si náladu zkazit špatným počasím," uvedla jedna z organizátorek Marie Holakovská.

Dorostenci:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 438 Cipra Luboš 2001 TJ Zaječov 13:28 1
  • 447 Burda Stanislav 2004 Sporting Příbram 14:05 2

Dorostenky:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 444 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 13:12 1
  • 411 Šolcová Tereza 2000 Šolc Team 14:22 2
  • 381 Palková Karolína 2001 Střela Žebrák 15:56 3
  • 442 Kynclová Veronika 2000 Doubrava Újezd 19:48 4

Hoši 14 - 15 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 71 Lukeš Matěj 2002 LBS Sport Team 11:22 1
  • 435 Vokůrka Radek 2002 Doubravan Újezd 12:05 2
  • 396 Bejček Michal 2002 SK Sporting Příbram 12:22 3
  • 436 Kyncl Marek 2002 Doubravan Újezd 13:26 4
  • 23 Čapek Filip 2003 Cerhovice 13:54 5

Dívky 14-15 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 73 Durdová Michaela 2003 Sk Jeseniova 13:30 1
  • 74 Fryaufová Anežka 2003 Střela Žebrák 14:09 2
  • 108 Karasová Barbora 2002 Tišová 14:56 3
  • 75 Menclová Jitka 2003 Střela Žebrák 15:49 4
  • 408 Švarcová Simona 2003 Střela Žebrák 16:54 5
  • 72 Mašková Monika 2003 ZŠ Cerhovice 17:11 6

Hoši 12 - 13 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 410 Šolc Matěj 2004 Šolc Team 4:34 1
  • 402 Petrilák Matouš 2004 OK Dobříš 4:44 2
  • 434 Burda Stanislav 2004 Sporting Příbram 5:16 3
  • 426 Pech Jiří 2004 Střela Žebrák 5:19 4
  • 290 Černý Matěj 2004 1. ZŠ Příbram 5:25 5
  • 285 Urban Matyáš 2005 Střela Žebrák 5:35 6
  • 287 Veselý Petr 2005 Střela Žebrák 5:36 7
  • 284 Konopáč Vojtěch 2005 Loko Beroun 5:46 8
  • 291 Holina Jindřich 2005 Střela Žebrák 5:48 9
  • 423 Vaníček Josef 2005 Střela Žebrák 5:49 10
  • 387 Vaněk Tomáš 2005 Union Cerhovice 5:50 11
  • 282 Volráb Adam 2005 ZŠ Cerhovice 5:52 12
  • 286 Kmiť Pavol Adam 2005 Loko Beroun 6:37 13

Dívky 12 - 13 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 288 Krubová Natálie 2004 Branovský Statek 5:17 1
  • 398 Fraňková Natálie 2004 Franěk Team Vysoká 5:18 2
  • 424 Joudalová Stela 2005 Střela Žebrák 5:23 3
  • 382 Selementová Michaela 2004 SK Sporting Příbram 5:45 4
  • 292 Bendová Eliška 2004 Střela Žebrák 5:52 5
  • 406 Nová Nikola 2005 Sokol Petřín 5:55 6
  • 281 Königsmarková Petra 2005 Střela Žebrák 5:56 7
  • 430 Šlosarova Eliška 2005 Střela Žebrák 5:59 8
  • 417 Holakovská Marie 2004 Střela Žebrák 6:19 9
  • 283 Tomanová Irena 2005 ZŠ Cerhovice 6:47 10
  • 289 Pichlíková Barbora 2005 Maratonci 6:52 11
  • 431 Anýžová Nela 2004 Střela Žebrák 6:55 12
  • 422 Koucká Šárka 2005 Střela Žebrák 6:56 13

Hoši 10 - 11 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 225 Šimurda Matěj 2006 Střela Žebrák 5:22 1
  • 212 Budín Jakub 2006 Loko Beroun 5:34 2
  • 395 Bejček Matěj 2007 SK Sporting Příbram 5:35 3
  • 13 Čapek Josef 2006 Cerhovice 5:41 4
  • 224 Resch Tomáš 2007 Střela Žebrák 6:11 5
  • 211 Horník Marek 2007 Loko Beroun 6:15 6
  • 220 Bauer Martin 2007 FK Hořovice 6:18 7
  • 218 Babuka Michal 2006 Střela Žebrák 6:24 8
  • 425 Pech Karel 2007 TK Zdice 6:57 9
  • 221 Vaculík Matěj 2006 Loko Beroun 7:52 10

Dívky 10 - 11 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 107 Karasová Anna 2006 Tisová 5:33 1
  • 219 Šamanová Markéta 2007 Loko Beroun 5:36 2
  • 418 Jedličková Barbora 2006 Lokomotiva Beroun 5:47 3
  • 223 Dragounová Eliška 2006 SK Sporting Příbram 6:00 4
  • 392 Valachová Lucie Tereza 2006 TJ Lokomotiva Beroun 6:06 5
  • 226 Pavlásková Anna 2006 Loko Beroun 6:10 6
  • 407 Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák 6:12 7
  • 389 Nejedlá Lucie 2007 TJ Lokomotiva Beroun 6:14 8
  • 213 Švihnovská Marie 2006 Střela Žebrák 6:17 9
  • 215 Lukášová Aneta 2006 Loko Beroun 6:18 10
  • 217 Bramborová Anna 2006 Loko Beroun 6:19 11
  • 404 Pokorná Tereza 2007 loko Beroun 6:23 12
  • 214 Špírková Karolína 2007 Loko Beroun 6:37 13
  • 222 Menclová Kateřina 2006 Střela Žebrák 6:41 14
  • 416 Holakovská Anežka 2007 Střela Žebrák 6:51 15
  • 433 Hanáková Viktorie 2007 6:54 16
  • 216 Kmiťová Laura 2007 7:55 17

Hoši 8-9 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 152 Kovář Jan 2008 Diana Sport Team 3:48 1
  • 141 Pergl Vojtěch 2008 Střela Žebrák 3:54 2
  • 397 Franěk Tomáš 2008 Franěk Team Vysoká 3:57 3
  • 161 Pešek Dominik 2008 Střela Žebrák 4:06 4
  • 150 Mach Bartoloměj 2008 Střela Žebrák 4:24 5
  • 155 Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr 4:28 6
  • 153 Urban Kryštof 2009 Střela Žebrák 4:31 7
  • 147 Budín David 2009 4:47 8
  • 427 Sefzig Tobiáš 2008 PTJ Cerhovice 5:06 9
  • 149 Karel Tomáš 2008 5:10 10
  • 383 Palek Jan 2009 Újezd 5:19 11
  • 432 Záhrobský Aleš 2008 Motorest Cerhovice 5:22 12
  • 157 Vaculík Daniel 2008 Loko Beroun 5:44 13
  • 159 Dostál Jakub 2009 Střela Žebrák 5:51 14

Dívky 8 9 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 390 Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák 3:59 1
  • 385 Vlčková Kristýna 2008 T.J. Sokol Říčany 4:10 2
  • 160 Vlčková Narálie 2008 SK Radotín 4:23 3
  • 143 Konopáčová Magdaléna 2008 Loko Beroun 4:33 4
  • 148 Francová Sára 2008 Loko Beroun 4:34 5
  • 163 Černá Adéla 2008 Sporting Příbram 4:34 6
  • 144 Jandurová Veronika 2009 Loko Beroun 4:43 7
  • 401 Petriláková Amálie 2009 OK Dobříš 4:44 8
  • 154 Švejnohová Eva 2008 ZŠ Bohutín 4:47 9
  • 388 Vaňková Klára 2008 Střela Žebrák 5:00 10
  • 420 Valuchová Julie 2009 ZŠ Bratří Venclíků 5:01 11
  • 146 Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun 5:01 12
  • 156 Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun 5:02 13
  • 419 Valuchová Veronika 2008 ZŠ Bratří Venclíků, Praha 14 5:11 14
  • 158 Sojková Anežka 2008 Loko Beroun 5:13 15
  • 162 Spoustová Magdaléna 2009 Střela žebrák 5:19 16
  • 164 Bendová Ilona 2008 Střela žebrák 5:23 17
  • 409 Fistrová Eliška 2009 Střela žebrák 5:24 18
  • 151 Švihnovská Anna 2009 Střela žebrák 5:28 19
  • 142 Opatrná Anna 2008 7:14 20

Hoši 6 - 7 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 10 Bauer Lukáš 2010 SK Dolík 2:10 1
  • 415 Šrajn Adam 2010 1. FK Příbram 2:12 2
  • 6 Konopáč Matěj 2010 Loko Beroun 2:12 3
  • 12 Červenka Jiří 2010 Střela Žebrák 2:22 4
  • 391 Huml Filip 2010 Střela Žebrák 2:23 5
  • 5 Caithaml František 2010 Sport 2010 2:26 6
  • 8 Chyba Nathan 2010 Sport 2010 2:28 7
  • 7 Mach Martin 2011 Cerhovice 2:43 8
  • 14 Svoboda Filip 2011 Střela Žebrák 2:52 9
  • 421 Houžvička Matěj 2011 SK Marila Příbram 3:09 10
  • 3 Brejt Tomáš 2011 Střela Žebrák 3:30 11
  • 16 Dostál Martin 2011 Střela Žebrák 6:15 12

Dívky 6 - 7 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 4 Pixová Natálie 2010 2:25 1
  • 2 Gregovská Adéla 2010 Střela Žebrák 2:25 2
  • 17 Popová Simona 2010 Forest Gump 2:27 3
  • 9 Mašková Julie 2010 ZŠ Cerhovice 2:34 4
  • 15 Sojková Dorota 2010 Loko Beroun 2:40 5

Hoši nejmladší:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 384 Palek Tomáš 2012 Újezd 19,8 1
  • 453 Berka Tobiáš 2012 20,4 2
  • 428 Šefzig Jan 2012 20,7 3
  • 354 Brambora Jáchym 2013 24 4
  • 350 Mach Maxmilián 2013 55,4 5
  • 352 Jandura Štěpán 2014 58 6

Dívky nejmladší:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 351 Bezrouková Alžběta 2012 20,1 1
  • 414 Šolcová Karolina 2013 Šolc Team 23,5 2
  • 441 Spoustová Amálka 2013 25,2 3
  • 353 Hodačová Dominika 2012 31,3 4

Muži 18 - 39 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 346 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 26:33:00 1
  • 399 Franěk Jan 1998 Tri klub Příbram 26:40:00 2
  • 136 Konvalinka Matěj 1999 Tri Klub Příbram 27:10:00 3
  • 481 Hostička Jan 1979 Příbram 27:34:00 4
  • 448 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting Příbram 27:51:00 5
  • 455 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 27:56:00 6
  • 132 Dvořák Petr 1995 Vila Rusalka 29:04:00 7
  • 449 Skalička Jan 2000 Tri Klub Příbram 29:05:00 8
  • 445 Širanec Peter 1981 Koněprusy 30:24:00 9
  • 126 Cibulka Stanislav 1981 Iron Stars Beroun 30:27:00 10
  • 452 Smetana Ondřej 1983 Vyběhej se/ Rungo.cz 30:38:00 11
  • 451 Sedláček Miroslav 1999 Hořovice 31:00:00 12
  • 479 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 31:57:00 13
  • 123 Charvát Jan 1998 TJ Zaječov 32:20:00 14
  • 331 Zvykal Jan 1982 Biatlon Beroun 32:29:00 15
  • 140 Bělohlávek Karel 1981 AC Sparta Podluhy 32:51:00 16
  • 458 Beránek Lukáš 1985 Loko Beroun 33:27:00 17
  • 137 Mareček Petr 1980 Air Ship Club 34:03:00 18
  • 471 Škrlant Martin 1979 Žebrák 34:07:00 19
  • 478 Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy 34:22:00 20
  • 125 Cibulka Radim 1989 Iron Stars Beroun 34:47:00 21
  • 456 Flachs Michal 1987 Zličín 34:54:00 22
  • 440 Hatina Jaroslav 1987 Záluží 34:57:00 23
  • 124 Kubát Vlastimil 1978 Srub Team Hořovice 35:31:00 24
  • 482 Hejl Libor 1982 Hostomice 36:39:00 25
  • 457 Lacina Josef 1978 SRTG Beroun 37:40:00 26
  • 101 Mašek David 1978 38:54:00 27
  • 113 Raboch Martin 2003 Střela Žebrák 39:10:00 28
  • 443 Stenzl Libor 1978 39:13:00 29
  • 338 Fousek Vlastimil 1978 Sport 2010 39:18:00 30
  • 130 Šopejstál Petr 1978 Slivka Team 40:20:00 31
  • 437 Rácz Ondřej 1997 Red Dragons Hořovice 41:11:00 32
  • 139 Škvára Petr 1980 AC Sparta Podluhy 41:19:00 33
  • 429 Šimkanin Daniel 1979 PTJ Cerhovice 41:58:00 34
  • 484 Brož David 1985 SDH Týček 43:53:00 35
  • 342 Vávra Petr 1994 Vorvani 45:51:00 36
  • 341 Vávra Pavel 1990 Vorvani 46:07:00 37
  • 349 Nýdl Miroslav 1981 Jince Běžel 3500m

Muži 40 - 49 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 345 Minařík Petr 1976 Rokycany 28:41:00 1
  • 450 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 29:26:00 2
  • 486 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 30:54:00 3
  • 464 Pejša Jan 1975 31:36:00 4
  • 135 Skalička Jiří 1974 Příbram 32:52:00 5
  • 393 Bejček Michal 1977 SK BEJKOVO 33:12:00 6
  • 339 Homolka Petr 1974 Hořovice 33:43:00 7
  • 106 Votava Martin 1971 Popovice 34:02:00 8
  • 102 Pichlík Roman 1977 Maratónci 34:15:00 9
  • 114 Hanák Michal 1971 Cerhovice 34:53:00 10
  • 480 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 35:47:00 11
  • 412 Šolc Jan 1974 Šolc Team 36:17:00 12
  • 11 Řeháček Michael 1973 BeFit Příbram 36:27:00 13
  • 475 Vávra Pavel 1968 Vorvani 36:52:00 14
  • 127 Vykysalý Petr 1972 Loko beroun 38:05:00 15
  • 335 Hřídel Radek 1974 Příbram 38:23:00 16
  • 333 Procházka Pavel 1968 SK Doubrava Újezd 38:32:00 17
  • 122 Huml Luděk 1977 Cerhovice 38:49:00 18
  • 332 Bečvář Jan 1972 Biatlon Beroun 39:07:00 19
  • 120 Hodař Vladimír 1976 Králův Dvůr 39:54:00 20
  • 386 Vaněk Aleš 1976 Maratónci 40:45:00 21
  • 463 Batulka Martin 1975 PunkTrail 41:38:00 22
  • 128 Kulík Jan 1975 Slivka Team 43:49:00 23
  • 138 Dlouhý Jan 1977 Cerhovice 44:07:00 24
  • 488 Haessig Christophe 1972 Ujezd 44:44:00 25
  • 446 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 45:11:00 26
  • 334 Veselý Michal 1975 SRTG Beroun 45:12:00 27
  • 104 Kára Milan 1972 Maratónci 46:12:00 28

Muži 50 - 59 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 110 Karas Tomáš 1967 Tisová 30:30:00 1
  • 112 Raboch Ivan 1966 Žebrák 32:27:00 2
  • 131 Dvořák Petr 1961 Vila Rusalka 33:05:00 3
  • 344 Turek Jiří 1962 Chaloupky 35:28:00 4
  • 439 Šedivý Michal 1965 Podluhy 38:01:00 5
  • 115 Hebeda Vladimír 1961 SKP Beroun 39:31:00 6
  • 489 Ekl Jiří 1963 Falcon Rokycany 39:44:00 7
  • 337 Taháček Milan 1965 SK Prdlavky 41:51:00 8
  • 111 Hnízdil Josef 1960 Union Cerhovice 45:38:00 9
  • 403 Petrilák Miroslav 1966 OK Dobříš 49:07:00 10
  • Muži 60 - 69 let:
  • Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí
  • 468 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 37:14:00 1
  • 343 Navrátil Josef 1949 SK Strančice 38:51:00 2
  • 454 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 42:18:00 3
  • 467 Kočalka Juraj 1953 Bike Club Poľana 42:38:00 4
  • 116 Pour Svatopluk 1952 Slavoj Obecnice 44:44:00 5
  • Muži nad 70 let:
  • Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí
  • 118 Svoboda Jan 1943 Příbram 20:34 1
  • 347 Kněžourek Josef 1939 HK Žebrák 34:03:00 2

Ženy 18 - 34 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 469 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 33:48:00 1
  • 330 Hajduková Michaela 1996 Dukla Praha 34:40:00 2
  • 466 Krejčí Jitka 1985 TJKrejci.cz 40:00:00 3
  • 462 Batulková Anna 1983 Panděra 40:19:00 4
  • 465 Povalová Eva 1984 40:51:00 5
  • 492 Svozilová Ludmila 1983 Veverky 42:27:00 6
  • 119 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 42:31:00 7
  • 483 Jezberová Michaela 1983 SDH Týček 43:53:00 8
  • 117 Kršíková Marie 1987 45:12:00 9
  • 476 Kropáčová Ivana 1987 M&M reality Hořovice 51:58:00 10
  • 459 Havlová Kateřina 1994 Plzeň 52:52:00 11
  • 348 Nýdlová Adéla 1985 Jince Běžela 3500 m

Ženy 35 - 44 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 413 Šolcová Veronika 1976 Šolc Team 36:51:00 1
  • 133 Riegerová Michaela 1977 Vyběhej se, Příbram 37:21:00 2
  • 472 Večerková Marcela 1981 Veverky 37:58:00 3
  • 394 Bejčková Zlatuše 1974 SK BEJKOVO 38:30:00 4
  • 477 Gregorová Daniela 1974 Komárov 40:31:00 5
  • 134 Skaličková Vladimíra 1979 Příbram 41:52:00 6
  • 121 Šebová Jana 1973 Králův Dvůr 42:27:00 7
  • 461 Hájková Tereza 1976 Loko Beroun 43:39:00 8
  • 487 Ouredniková Klára 1979 Ujezd 43:39:00 9
  • 105 Suttrová Petra 1974 Maratonci 44:07:00 10
  • 103 Kárová Iveta 1977 Maratonci 46:12:00 11
  • 470 Dolečková Leona 1982 Praha 47:28:00 12
  • 129 Kotásková Dáša 1981 Slivka Team 51:41:00 13

Ženy 45 - 54 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 473 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 35:34:00 1
  • 400 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 37:26:00 2
  • 109 Karasová Věra 1972 Tisová 38:18:00 3

ženy nad 55 let:
Start. číslo Přijmení Jméno Ročník Klub Cílový čas Pořadí

  • 485 Mališová Karla 1960 USK Praha 37:12:00 1
  • 340 Hořejšová Hana 1960 Příbram 48:01:00 2
  • 474 Bartošová Milada 1953 Příbram 54:12:00 3
  • 460 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 55:44:00 4
  • 336 Požgayová Jana 1955 Bonbón Praha 1:04:35:00 5

Autor: Jan Bežó

23.3.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 21 000 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru OPERÁTOR A SEŘIZOVAČ ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU PŘEDMĚTŮ Z PAPÍRU A LEPENKY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 26000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Vaší hlavní pracovní náplní na této pozici bude seřizování a obsluha strojů na zpracování papíru a lepenky (jako jsou např.: kašírovací a potahovací stroj, knihařská řezačka, stroj na výrobu dopisních obálek, stroj na výrobu listů do fotoalb, výsekové stroje, kompletovací stroj, apod.). Dle výrobní dokumentace dané zakázky si připravíte konkrétní stroj (kompletně jej nastavíte a seřídíte) a následně na něm výrobní zakázku zpracujete., Vaše zařazení na konkrétní typ stroje společně s Vámi zhodnotíme dle Vašich předchozích zkušeností, předpokladů a preferencí., , Co byste měl/a splňovat: , - být technicky a manuálně zručný/á, mít pečlivý přístup k práci, - být schopen pracovat ve 2směnném pracovním režimu (6:00 – 14:15 a 14:15 – 22:30) ve standardním rozvržení pondělí - pátek., , Místo výkonu práce: Pod Nádražím 1413/30, Hořovice 268 01, , Osobní návštěvu (pohovor), si prosím, sjednejte předem na výše uvedeném tel. čísle nebo e-mailové adrese. , Rádi Vám sdělíme bližší informace o jednotlivých pracovních pozicích, jejich náplni, možnosti profesního i mzdového růstu či benefitech.. Pracoviště: Omega hořovice spol. s r.o., Pod Nádražím, č.p. 1413, 268 01 Hořovice. Informace: Jana Otčenášková, +420 311 510 213. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 200 Kč Pomocní dělníci ve výrobě POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 16. Poznámka: POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - Místo výkonu práce: Zdice. Doplňující informace: zaměstnání na dobu určitou, směnnost - 1 směna / 2 směny. Kontakt: osobně (po tel. domluvě, Beroun - centrum), telefonicky (po 16. hodině), emailem.. Pracoviště: Slavošov, s.r.o. - ariete automotive s.r.o. zdice, Čs. armády, č.p. 957, 267 51 Zdice. Informace: Veaceslav Burghelea, +420 736 760 092. Výroba - Výroba Obsluha strojů 16 000 Kč Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování PROVOZNÍ DĚLNÍCI VÝROBY. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 29. Poznámka: PROVOZNÍ DĚLNÍCI VÝROBY - místo výkonu práce: Tovární 340, 267 12 Loděnice, výhody - dotované závodní stravování. Pracoviště: Gz production, s.r.o., Tovární, č.p. 340, 267 12 Loděnice u Berouna. Informace: Iveta Bodnarová, +420 311 673 311 9. Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 12 500 Kč Ostatní uklízeči a pomocníci OSTATNÍ UKLÍZEČI A POMOCNÍCI. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: OSTATNÍ UKLÍZEČI A POMOCNÍCI - Místo výkonu práce: Zdice. Náplň práce: manuální práce. Doplňující informace: směnnost - 1 směna / pružná pracovní doba, můžou být přesčasy a víkendy. Požadavky: namáhavá práce - odpovídající fyzický stav. Kontakt: telefonicky.. Pracoviště: Veles trans s.r.o. zdice, Čs. armády, č.p. 664, 267 51 Zdice. Informace: Svitlana Ključivska, +420 733 609 696.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Loděničtí hráči (ve žlutém) vyhráli i přes dvojnásobné oslabení.
14

Zdice a Chlumec se tlačí na první Dušníky

Ilustrační foto

Neumětely zaskočily Chyňavu přesně zakončenými brejky

Větrovský: Davidu Čapkovi asi prospěla kratší dovolená

Berounsko – V nejnižší fotbalové soutěži na Berounsku padaly hattricky. O jeden z nich se zasloužil zdický Tomáš Prokop, kterému pomohl dvěma góly Marek Štulík. Zdice B zvítězily nad Vysokým Újezdem 5:2 a posunuly se v A skupině čtvrté třídy na čtvrtou příčku, když na vedoucí suverénní Hýskov ztrácí devět bodů.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT