Tomáš Ludvík - plavec s dlouholetou skvělou kariérou, si v Boleslavi vyplaval osm zlatých a jednu stříbrnou medaili, k tomu navíc přidal ještě nejhodnotnější výkon závodů dle bodů FINA Středočeského kraje na 200 metrů znak. Tomáš ukázal, že v mladoboleslavském bazénu nemá konkurenci a ve svých disciplínách zvítězil o parník a to na 50, 100 a 200 metrů znak, 50, 100 a 200 metrů motýl, 100 a 400 metrů polohový závod. Jediným závodem, kde skončil druhý,. byl ten na 50 metrů volný způsob, kdy si na stupně vítězů vystoupal pro medaili po boku oddílového kolegy Štěpána Palaty, který v této královské disciplíně zvítězil.

Vynikající Štěpán Palata si na přeboru, který se počítal pouze za Středočeský kraj, vyplaval šest medailí. Domů si odvezl jednu zlatou, dvě stříbrné a tři bronzové medaile do jeho dlouholeté sbírky. Zlatou medaili si vyplaval na 50 metrů volný způsob, kdy zaznamenal i svůj nový osobní rekord. Stříbrné medaile získal na 100 metrů motýl a 100 metrů volný způsob. Pro bronz si na stupně vítězů vystoupal za 200 metrů volný způsob, 50 a 200 metrů motýl. Na 100 metrů prsa si vyplaval čtvrté místo a na 50 metrů prsa skončil na páté příčce.

Další Berouňák Lukáš Uxa si dohmátl pro čtyři medaile. Stříbrné si vyplaval v jeho oblíbeném plaveckém způsobu 100 a 200 metrů prsa, bronz přidal na 50 metrů prsa a 50 metrů znak. Zuzana Křížová je velmi úspěšnou plavkyní a tyto závody to jen potvrdily, když si odvezla sedm medailí z devíti startů a k tomu přidala nejhodnotnější výkon závodů dle FINA bodů Středočeského kraje na 400 metrů volný způsob. Na těchto závodech startovaly ročníky 2008 a starší, Zuzka byla druhým z nejmladších ročníků a přesto se hned několikrát umístila, i když soupeřila se staršími dívkami a konkurence pro ní byla veliká. Zvítězila na 100, 200 a 400 metrů volný způsob. Stříbro přidala na 50 metrů volný způsob, 50 a 100 metrů motýl a 100 metrů polohový závod. Na 100 metrů znak se Zuzka umístila na čtvrtém místě a na 100 metrů prsa se umístila na sedmém místě.

Velkým překvapením byl benjamínek berounského oddílu Matouš Synek, který jako nejmladší ročník zaplaval devět disciplín a mezi nimi i 1500 metrů volný způsob, kde se umístil na nečekaném třetím místě s krásným osobním rekordem. Matouš do závodů dal všechny své síly a na výsledku to poté bylo vidět.