S novou sezonou startují i nábory do oddílu do všech družstev. T.B.C. má kompletní věkovou strukturu, a tak se mohou hlásit děti v rozmezí od šesti let až klidně do osmnácti, samozřejmě probíhá i nábor do dívčího týmu. Bližší informace o náborech naleznete na oficiálním webu oddílu www.tbc. cz. A právě webové stránky oddílu jsou jednou z novinek, kdy po jedenácti lety prošly kompletní obměnou a nyní již fungují i na chytrých telefonech.


Pokud tedy máte zájem vyzkoušet si florbal, jste zváni. Oddíl slaví i úspěch na poli výchovy mládeže, když se odchovanec Králova Dvora Pavel Sládeček dostal do nominace české juniorské reprezentace.


V neděli pak startuje Národní liga mužů, kdy po loňské méně úspěšné sezoně, budou chtít králodvorští navázat na předchozí roky a opět se poprat o postup do první ligy. K tomu by měl pomoci i nový trenér Radek Križko, který se po roce vrací do Králova Dvora, ale v pozici trenéra. Kádr z loňské sezony doznal několika změn. Odešli útočníci Kračunov a Vacek. 


Ale tým i posílila trojice z Rokycan brankář Barna, obránce Král a útočník Kodl. Dále se podařilo změnit hostování obránce Syrovátka z Tatranu Střešovice a útočníka Kebrleho z Hořovic na přestupy. 


Do nové sezony vstoupili králodvorští florbalisté již před týdnem, kdy na půdě Strakonic vybojovali postup do čtvrtého kola Poháru České pojišťovny, kde se následně utkají s Českými Budějovicemi o to, kdo vyzve v domácím prostředí v rámci pátého kola extraligový Tatran Střešovice! 
Domácímu publiku se představí již tuto neděli, kdy v rámci prvního kola Národní ligy přivítají tým Turnova. Zápas začne v od 18:00 hodin v králodvorské městské hale.


Florbalové zpravodajství připravil Milan Karšňák.