V prvním utkání se Hořovice střetly se Suchdolem, který v letošní sezoně jako jeden ze tří celků soutěže dokázal draky porazit. Tentokrát ale na hřišti kralovali Hořovičtí. Ti měli od začátku jasnou převahu, do vedení je ale poslal až v závěru první třetiny Vašák.

Druhé dějství již přineslo i více branek draků. Hořovičtí vedli po dvou dvanáctiminutovkách 5:0. Ve třetí části Hořovice navýšily své vedení až na 8:0. Brankář Pužman nakonec přišel o nulu dvaadvacet vteřin před koncem.

Králův Dvůr B se poté střetl s Hamsters Vysočany. Domácí nezačali nejhůře a po bezbrankové první třetině je poslal do vedení v úvodu druhé části Skazko. To bylo ale od domácích vše. Naopak góly začali střílet hosté, kteří nakonec vyhráli 6:1.

Do derby pak nastoupili Králodvorští posíleni o hráče druholigového áčka Michálka, Beščece a brankáře Nováka. Lépe začali Hořovičtí, kteří šli po gólu Vašáka do vedení hned v sedmé vteřině. Domácí se ovšem rychle oklepali a v první třetině pak měli navrch, což přetavili i ve vyrovnání. Ve druhém dějství se hrál vyrovnaný florbal. Hosté promarnili pětiminutovou přesilovku a nejvíce byli na hřišti vidět oba brankáři. Zbytek utkání poté přinesl již jen jeden gól, o který se postaral čtyři minuty před koncem hořovický O. Horký. Draci nakonec těsné vedení udrželi a v tabulce jsou na druhém místě. Králův Dvůr B se osmý.