Třetiligoví fotbalisté Králova Dvora již zakončili svou účast na pražském turnaji S.O.S. Dekorace cup, ve kterém na Vyšehradě obsadili třetí místo. Generálku odehrají cábelíci v sobotu, kdy se vydají na půdu Jiskry Domažlice. Zápas začíná na umělce sedmého celku divizní skupiny A v sobotu ve 14.30 hodin.

Divizní celek Hořovicka čeká o víkendu závěrečné utkání na zimním turnaji Teskahor cup v Praze ve Štěrboholech. Hořovičtí se dokázali probojovat do finále turnaje, ve kterém se v sobotu od 13.30 hodin utkají s divizním Slavojem Řevnice.

Generálka čeká i fotbalisty Českého Lva – Unionu Beroun, kteří se v sobotu vypraví do Kladna, kde se střetnou s místním béčkem. To hraje divizní skupinu B. V neděli od 11.30 hodin pak čeká na Českého Lva – Union poslední zápas na turnaji ve Štěrboholech. K střetnutí s Českým Brodem zřejmě odjede kombinované družstvo nebo berounská rezerva.

V neděli odehraje závěrečné utkání zimního turnaje na Zličíně fotbalový celek Loděnice. Zelenobílí se rozloučí s turnajem střetnutím s dorostem Motorletu Praha. Zápas začíná na umělce Zličína v neděli v 15.30 hodin.

Otazníkem ovšem zůstává, jestli se zmiňované zápasy odehrají. Meteorologové totiž na sobotu hlásí hodně vydatné sněžení, napadnout prý může pět až patnáct centimetrů sněhu. V takovém případě by asi byly ohroženy nejen víkendové přípravné zápasy, ale v některých soutěžích i start jarních mistrovských bojů.