Hudlice - Tago Mago 1:16

Hudlice v zápase s celkem Tago Mago neměly nárok na úspěch. Hudličtí nastoupili jen se sedmi hráči do pole, naproti tomu soupeř měl k dispozici čtrnáct hráčů. Již první třetina definitivně rozhodla, Tago Mago ji vyhrálo 7:0 a bylo po zápase. Ve druhé třetině zaznamenal čestný úspěch Hudlic Jakub Huml, to ale bylo z jejich strany vše.

Branka za Hudlice: J. Huml. Vyloučení: 2:0. Bez využití. Třetiny: 0:7, 1:4, 0:5.

Hudlice: Huml, Černý - David, Kolmann, Špirit, J. Huml, Novotný, Hubka, Mertl.

Kladno B - Hudlice 7:3

Kladno šlo v 6. minutě do vedení, Jakub Huml sice po chvilce vyrovnal, ale první třetina skončila výhrou Kladenských v poměru 2:1. Ve druhé části se povedlo v oslabení Mertlovi vyrovnat na 2:2, jenže ještě v téže přesilovce šlo Kladno B opět do vedení. Kladenští poté přidali ve druhé části ještě dva góly a před třetí třetinou tak byl stav 5:2. V úvodu třetího dějství sice Huml snížil na 5:3, další drama se ale nekonalo, Kladno B si totiž vítězství dvěma góly pohlídalo.

Branky za Hudlice: J. Huml 2, Mertl. Vyloučení: 2:8. Využití: 1:0. V oslabení: 1:1. Třetiny: 2:1, 3:1, 2:1.

Hudlice: Černý - David, Kolmann, Špirit, J. Huml, Novotný, Hubka, Mertl.

St. Boleslav B - Hořovice 2:2

Hořovičtí vstoupili do zápasu dobře a v 11. minutě vedli 2:0. Ve vyrovnaném utkání šlo především o to, komu se podaří proměnit šance. Hořovice již další gól nevstřelily, naopak Stará Boleslav ve druhé třetině snížila a v úvodu třetí části byl stav vyrovnaný. Poté mohly oba celky rozhodnout o své výhře, díky slabému důrazu v zakončení na obou stranách ale zápas skončil remízou.

Branky za Hořovice: Valo, Plecitý. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Třetiny: 0:2, 1:0, 1:0.

Hořovice: Pužman - Hatina, Horký, Plecitý, Ryska, Lukavský, Spal, Valo, Kadlec, Růžička, Vašák.

Hořovice - Králův Dvůr B 4:2

Hořovicím derby vyloženě sedlo. Přestože se Králův Dvůr B dostal v 5. minutě do vedení, herně měli navrch hráči z Hořovic. Ti také během šesti minut po střelách Vašáka a Kadlece šli do vedení 2:1. Králův Dvůr B hrál převážně na brejky, když Králodvorští nahazovali míček na vysunutého útočníka. Králodvorské béčko se nakonec ve druhé části dočkalo vyrovnání. Poté mohli jít hosté i do vedení, Drakům ale výborně zachytal Schmidt, kterému ale navíc pomohla dvakrát tyčka. Ve třetí části pak šly Hořovice do vedení, když Valo prostřelil Titlbacha. Ve vyrovnaném okresním derby nakonec padl ještě jeden gól. Čtyři vteřiny před koncem zápasu pečetil výhru Hořovic Vašák.

Branky: 8. Vašák (Valo), 11. Kadlec (Plecitý), 31. Valo (Vašák), 36. Vašák (Horký) - 5. Müller (Taclík), 19. Rambousek (Müller). Vyloučení: 0:1. Bez využití. Třetiny: 2:1, 0:1, 2:0.

Hořovice: Schmidt - Pužman, K. Horký, Hatina, O. Horký, Plecitý, Ryska, Lukavský, Spal, Valo, Kadlec, Růžička, Vašák.

Králův Dvůr B: Titlbach - Müller, Taclík, Leipert, Rambousek, Randa, Šimon, Petříček, Konečný, Vytiska.