Red Dragons Hořovice začali druhé kolo poháru proti druholigovému Turnovu. Tomu opravdu měli co oplácet z minulého vzájemného pohárového střetnutí. A odplata se jim povedla dokonale. Hořovice vyhrály 1:0, když rozhodující gól vstřelil Dušan Valo šest vteřin před koncem. Pak ještě mohli draci trefit prázdnou branku Turnova, míček ale skončil na břevně. Hořovice pak uspěly i ve druhém utkání, ve kterém bez problémů porazily Kolín 8:2. Před nedělními zápasy mají Hořovičtí skvěle nakročeno k postupu, jenže je čeká favorit skupiny FBC Panthers, který vyhrál oba sobotní zápasy a třetiligový nováček z Benátek.

Králodvorští se v prvním sobotním utkání střetli s Orkou Stará Boleslav. Oba soupeři se znají se vzájemných druholigových zápasů. Po první třetině, která podobala spíše šachové partii se Králodvorští dostali do vedení. To navýšili ve třetí třetině až na 5:2. Jenže pak dvakrát hráči TBC nepokryli protiútoky soupeře a vše vyvrcholilo smolným vlasním gólem Králova Dvora. Zápas tak skončil remízou 5:5. Ve druhém střetnutí pak Králodvorští nastoupili proti papírovému outsiderovi skupiny Olympu Praha. V tomto střetnutí se zrodilo značné překvapení, když T.B.C. prohrálo 6:7. Za zmínku určitě ale stojí, že Olymp se postaral o překvapení, když porazil i druholigovou Litomyšl. Pokud chtějí Králodvorští pomýšlet na postup, musí porazit jak Letohrad, tak i Litomyšl.

Nedělní zápasy Králova Dvora: FBC Peaksport Litomyšl – T.B.C. Králův Dvůr (NE – 13.30), T.B.C. Králův Dvůr – FBC Letohrad (NE – 16.00).