Rozené atletky si v sedmi letech všiml sportovní skaut, když hrála fotbal za Pelhřimovskou základku McDonald‘s cup. Pak reprezentovala Českou republiku ve fotbale do 19 let a se Spartou Praha vyhrála šestkrát v řadě mistrovství České republiky. Vystudovala Anglo-německou obchodní akademii v Praze, hrála také florbal, tenis, basketbal. Fotbalovou kariéru zastavila série zranění a plastika vazů v obou kolenech. Několik let ještě fotbal pískala.

Ke golfu poprvé přičichla s mámou a jejím přítelem v deseti letech a vůbec jí to nešlo. Druhou šanci mu dala ve 20 letech a šlo jí to neuvěřitelně. Hrála v Anglii i ve Skotsku, zatímco vystudovala univerzity v Northamptonu a v St Andrews, domově golfu. Tam se jí začalo opravdu dařit. Aby po návratu mohla rozjet sezonu, prodala své auto.

Z hudebního festivalu Letorosty.
Monkey Business i Abraxas. Hudební festival Letorosty rozduněl kemp Na hrázi

Minulý rok skončila druhá na Ladies European Tour. Letos musela předčasně ukončit Sunshine Tour Event v JAR kvůli zánětu trávicího traktu. Díky dobré reakci na léčbu a péči týmu pelhřimovské nemocnice trvala léčba jen 3 měsíce. Letos v červnu Kristýna Napoleaová vyhrála jako třetí česká golfistka turnaj Ladies European Tour. Díky tomuto vítězství se zařadila do kategorie 4 nejlepších 70 hráček a má jistotu startu v turnajích na další 2 roky.

Z golfového klubu Seddiner See poblíž Berlína si za prvenství odvezla prémii 45 000 eur (přes milion korun). Sezona stojí 2–3 miliony. Kristýna má jednoho hlavního sponzora a velkou podporu své rodiny i nevlastního otce.