2. liga: Králův Dvůr B – Elizza Praha B 10:1, Sokol Králův Dvůr B – Čakovice 10:3.

Tabulka:

 1. Kr. Dvůr B⋌19 19 0  0 ­190:44  57

 2. Prachatice⋌19 17 0  ­2 178:85  53

 3. El Niňo D⋌19 13 2  4 ­168:114 47

 4. Liberec B⋌19 12 2  5 ­159:114 45

 5. M. Boleslav⋌19  9 2 ­ 8 137:148 39

 6. Sedlčany⋌19  8 4  ­7 150:144 39

 7. Fr.Lázně⋌19  8 2  ­9 135:147 37

 8. Sj. Praha⋌19  6 2 1­1 128:167 33

 9. Litoměřice⋌19  4 4 1­1 128:164 31

10. Čakovice⋌19  3 4 1­2 108:177 29

11. Elizza B⋌19  2 2 15 ­102:178 25

12. Děčín⋌19  0 2 ­17  87:188 21

Divize: Brandýs – Hořovice 10:3, Neratovice – Hudlice B 10:5, Hudlice A – Mladá Boleslav B 10:4, Kostelec n.Č.l. – Hořovice 5:10, Mnichovo Hradiště – Hudlice B 10:2, Hudlice A – TTC Kladno B 10:6.

Tabulka:

 1. Hudlice A⋌19 15 0  4 ­173:96  45

 2. Brandýs⋌19 12 2 ­ 5 173:117 38

 3. Rakovník⋌19 11 2 ­ 6 168:139 35

 4. M. Boleslav B⋌19 10 4  5 ­169:142 34

 5. Hořovice⋌19  9 5  ­5 160:139 32

 6. TTC Kladno B⋌19 10 0  9 ­144:146 30

 7. Neratovice⋌19  8 3  ­8 141:146 27

 8. M. Hradiště⋌19  8 2  ­9 140:151 26

 9. Příbram⋌19  8 1­ 10 147:151 25

10. Hudlice B⋌19  6 2 11 ­120:149 20

11. SKP Kladno⋌19  4 1 1­4 129:172 13

12. Kostelec⋌19  2 0 ­17  64:180  6

KSIA: Veltrusy – Hořovice B 14:4, Králův Dvůr C – Lochovice 10:8, Rakovník B – Žebrák 13:5, V. Popovice – Hořovice B 10:8, Králův Dvůr C – Lány 10:8, Kladno C – Lochovice 7:11, Šanov – Žebrák 15:3.

Tabulka:

 1. Kr. Dvůr C⋌19 18 0  1 ­257:85  54

 2. Lochovice⋌19 16 1  ­2 228:114 49

 3. Rožmitál⋌19 12 2 ­ 5 200:142 38

 4. Šanov⋌19 10 5 ­ 4 200:142 35

 5. Říčany B⋌19 11 2  6 ­168:174 35

 6. Rakovník B⋌19  9 2  8 ­186:156 29

 7. Lány⋌19  8 3  ­8 175:167 27

 8. V. Popovice⋌19  6 4  ­9 168:174 22

 9. Kladno C⋌19  5 2 12 ­137:205 17

10. Žebrák⋌19  3 2­ 14 108:234 11

11. Veltrusy⋌19  3 2 1­4 129:213 11

12. Hořovice B⋌19  0 1 18 ­ 96:246  1

KS2C: Olešná – Nižbor 4:14, Příbram – Hudlice C 8:10, Unhošť – K. Dvůr E 12:6, Ořech – K. Dvůr D 7:11, Příbram – Nižbor 12:6, Olešná – Hudlice C 3:15, Ořech – Králův Dvůr E 4:14, Unhošť – K. Dvůr D 8:10.

Tabulka:

 1. Klínec⋌19 15 1 ­ 3 212:130 46

 2. Kr. Dvůr D⋌19 13 0  6 ­200:142 39

 3. Nižbor⋌19 11 2 ­ 6 202:140 35

 4. Mníšek⋌19 11 1 ­ 7 183:159 34

 5. Březnice⋌19 10 3  ­6 177:165 33

 6. Unhošť⋌19  9 3  7­ 183:159 30

 7. Sedlčany B⋌19  8 3  8 ­161:181 27

 8. Hudlice C⋌19  7 2 10 ­162:180 23

 9. Kr. Dvůr E⋌19  7 2 10 ­165:177 23

10. Olešná⋌19  6 1 1­2 145:197 19

11. Příbram⋌19  6 1­ 12 161:181 19

12. Ořech⋌19  1 1­ 16 101:241  1

OP1: Hudlice D – Králův Dvůr F 13:5, Hořovice C – Chaloupky A 11:7, Nižbor B – Zdejcina A 14:4, Zdice B – Žebrák B 3:15, Chaloupky B – Zdice A 6:12, Lochovice B – Broumy A 3:15.

Tabulka:

 1. Zdice A⋌19 16 0  3 ­230:112 48

 2. Broumy A⋌19 15 1  3 ­239:103 46

 3. Žebrák B ⋌19 14 1  4 2­24:118 43

 4. Chaloupky B⋌19 14 0  5 ­212:130 42

 5. Nižbor B⋌19  9 2  8 ­181:161 29

 6. Hořovice C⋌19  9 0 10 ­126:216 27

 7. Hudlice D⋌19  8 1 10 ­174:168 25

 8. Chaloupky A⋌19  7 2 10 ­144:198 23

 9. Zdice B⋌19  6 1 12 ­157:185 19

10. Lochovice B⋌19  6 1 12 ­147:195 19

11. K. Dvůr F⋌19  4 1 14 ­126:216 13

12. Zdejcina A⋌19  1 0 18 ­ 92:250  3

OP2: Hudlice E – Olešná B 13:5, Chaloupky C – Karlštejn A 11:7, Nižbor C – Nižbor D 12:6, Zdice D – Zdice C 11:7, Lochovice C – Broumy B 12:6.

Tabulka:

 1. Karlštejn A⋌17 13 1  3 ­181:125 40

 2. Zdice D⋌17 11 2  4 ­191:115 35

 3. Zdice C⋌17 11 0  6 ­175:131 33

 4. Hudlice E⋌17  9 2  6 ­177:129 29

 5. Chaloupky C⋌17  9 0  8 ­150:156 27

 6. Nižbor C⋌17  7 3  7 ­154:152 24

 7. Broumy B⋌17  7 1  9 ­136:170 22

 8. Olešná B⋌17  5 1 11 ­132:174 16

 9. Lochovice C⋌17  5 0 12 ­142:164 15

10. Nižbor D⋌17  3 0 14 ­ 92:214  9

OS: Hořovice D – Karlštejn B 14:4, Zdice E – Zdejcina B 7:11, Hořovice E – Žebrák C 1:17, Záluží – Chaloupky D 5:13.

Tabulka:

1. Žebrák C⋌15 15 0  0 ­194:76  45

2. Záluží⋌15 10 2  ­3 171:99  32

3. Hořovice D⋌15 10 1  4 ­172:98  31

4. Karlštejn B⋌16  8 0  8 ­149:139 24

5. Zdejcina B⋌15  7 2  6 ­145:125 23

6. Zdice E⋌15  7 0  8 ­138:132 21

7. Chaloupky D⋌15  6 1  8 ­131:139 19

8. Broumy C⋌15  1 0 14 ­ 74:196  3

9. Hořovice E⋌15  1 0 14 ­ 50:220  3