Sadská – Hudlice 4:6

Sadská je sice v divizi na třetím místě, toto střetnutí ale patřilo hráčům Hudlic, i když začátek byl hodně vyrovnaný. Homolka s Drožem nejprve ve čtyřhře v pětisetové bitvě udolali Špinara s Kynclem a v následných dvouhrách přidali dvě vítězství. Drož se ale na výhru nad Špinarem hodně nadřel. Domácí hráč vedl již 2:0 na sety, Drož ale uspěl třikrát v řadě ve vyrovnaných koncovkách setů a nakonec zápas vyhrál 3:2. Sadská pak sice dokázala snížit, když Kyncl v pětisetové bitvě udolal Šulce, další dvě vítězství Hudlic ale předznamenaly, jak se bude střetnutí vyvíjet. Kyncl sice zajistil Sadské druhý bod, když v pětisetové bitvě zdolal Homolku, definitivní rozhodnutí ovšem přineslo vítězství Landy nad Trajhanem. Zbytek zápasů se již nedohrával.

Čtyřhra: 0:1. Body domácích: Špinar 0:2, Trajhan 0:3, Kyncl 3:0, WO 1:0. Body hostů: Drož 2:1, Homolka 1:1, Šulc 1:1, Landa 1:0, WO 0:1.

Králův Dvůr C – Rakovník 7:3

Králodvorští Kopřiva s Vlčkem sice prohráli po pětisetové bitvě úvodní čtyřhru, pak ale domácí uspěli ve čtyřech dvouhrách v řadě. Dvakrát museli domácí bojovat v pětisetové bitvě. Nejdramatičtější zápas sehrál Kopřiva s Kettnerem. Rakovnický hráč vedl již 2:0 na sety, Kopřiva ale následné tři vyrovnané sady vyhrál 12:10, 13:11 a 12:10 a zajistil tak domácím důležitý bod. Pak sice hosté dvakrát zabojovali a Kettner s Přibíkem snížili na 4:3. To ale bylo od Rakovníku vše. V následných třech dvouhrách byli domácí stoprocentní a nakonec vyhráli 7:3. Zápas se nejlépe povedl Vlčkovi, který vyhrál všechny tři své zápasy, Řejha s Kopřivou přidali po dvou bodech.

Čtyřhra: 0:1. Body domácích: Řejha 2:1, Vlček 3:0, Kopřiva 2:1. Body hostů: Rezek 0:3, Přibík 1:2, Kettner 1:2.

Dodejme, že celky Sokola Hudlice a Sokola Králův Dvůr C se ve finále poháru střetnou s družstvy Sokola Kutná Hora a SKC Zruč nad Sázavou. Oba tyto celky hrají krajskou soutěž I. třídy, ve které se drží na špičce tabulky. Prvenství z loňského roku obhajuje celek Zruče nad Sázavou. Králodvorští se pokusí vylepšit loňské druhé místo. Doplňme, že ve dvaceti předešlých ročnících I. stupně Českého poháru ani jednou nestanulo na nejvyšším stupni družstvo z berounského okresu.