Beroun – Litoměřice 10:3

Inline hokej, extraliga

Medvědi měli od úvodu viditelnou převahu, na první gól se ale čekalo až do 9. minuty kdy se prosadil Martin Tvrzník. Domácí celek hrající v pohodě poté po pěkných akcích přidával další branky a v 29. minutě již vedl 7:0. Pak ale Berounští polevili a ještě ve třetí části se hosté dočkali prvního gólu. V úvodu čtvrté čtvrtiny pak domácí brankami Fišera a Vlčka upravili již na 9:1 a všem přítomným tak bylo jasné, že domácí bezpečně kráčí za další snadnou výhrou.

Litoměřice sice poté snížily na 9:2, Petr Šinágl ale ve 47. minutě uzavřel svůj hattrick a bylo to 10:2. Hosté pak ještě v samém závěru zkorigovali na konečných 10:3.

Po základní části přišla na řadu nadstavba, která určí v jakém složení se střetnou celky v nadcházejícím play off. V nadstavbě se Medvědi utkají se třemi celky z Moravy. V sobotu sehráli berounští inline hokejisté dva zápasy na půdě silných soupeřů ze Zlína. Třetí zápas nadstavby sehrají Medvědi v úterý 12. června na domácím stadionu v Berouně, kde přivítají Vyškov, který obsadil v moravské divizi třetí místo.

Branky: 8. a 18. Tvrzník M., 11. Kurucz, 16. Balázs, 19., 25. a 47. Šinágl, 29. a 42. Vlček, 40. Fišer – 35. a 48. Horejsek, 42. Kolbaba. Vyloučení: 4:5.

Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Čtvrtiny: 3:0, 2:0, 2:1, 3:2.

Beroun: Handl – Wurtherle, Tvrzník M., Besser, Šinágl, Balázs, Vlček, Ortiz, Kurucz, Vondrák, Fišer, Třinecký