Beroun – Apex Praha 9:5

Inline hokej, extraliga

Domácí si na soupeře hodně věřili a tak začali v poklidném tempu. Apex ale nebyl odevzdaným soupeřem a v první půli zápasu pěkně kousal. Po bezbrankové první části se hosté v 16. minutě dostali do vedení. Hned po buly pak přišel zkrat domácího Kosa, který píchl protihráče a Medvedy čekalo pětiminutové oslabení. V něm nejprve vyrovnal Balázs a poté v početní výhodě otočil skóre na 2:1 Ortiz. Postupně pak vedení domácích narůstalo až na 7:2. Jenže v poslední části Berounští zvolnili, své akce neskutečně překombinovávali a Apex postupně snížil až na 8:5. Definitivní podobu pak dal výsledku ve 47. minutě Pour – 9:5.

Branky za Beroun: Balázs 3, Šinágl 2, Ortiz, Kurucz, Tvrzník D., Pour. Vyloučení: 2:7, navíc Kos (BM) na pět minut plus do konce utkání. Využití: 3:2, v oslabení: 1:0. Čtvrtiny: 0:0, 3:1, 4:1, 2:3.

Beroun: Handl (Vít) – Tvrzník M., Pilař, Würtherle, Tvrzník D., Besser, Ortiz, Balázs, Šinágl, Vlček, Kurucz, Kos, Pour.