Písek – Beroun 4:18

Inline hokej, extraliga

Tohoto faktu Písek dokázal dokonale využít, v úvodu Medvědy dvakrát přehrál a v 6. minutě vedl 2:0. Berounská odpověď přišla záhy a díky aktivitě druhé formace po dvou brankách Bessera a jedné Kaly Medvědi otočili stav na 2:3.

Od této chvíle již Berounští drželi otěže utkání ve své moci a jen výborný brankář Písku dokázal odolávat jedné šanci za druhou. Ve druhé čtvrtině opět aktivní druhá formace dvěma brankami Vlčka a jedné Bessera zatížila konto soupeře dalšími třemi góly. Písek však dokázal vždy brankově reagovat a po půli se šlo do kabin za stavu 4:6.

Druhá polovina utkání se změnila v koncert rozjetých Medvědů. Beroun přikoval Písek do obranného pásma a diváci se bavili jednou utěšenou akcí za druhou. Atraktivní a rychlý inline v podání Medvědů se snoubil s využíváním šancí a Písek již nenašel sílu vzdorovat. Brankář Písku na vše sám nestačil a tak Medvědi sázeli jednu branku za druhou a trenéra Meceru potěšilo také střelecké probuzení Petra Šinágla. Spolehlivý brankář Vít ve třetí a čtvrté čtvrtině neinkasoval a i proto Beroun deklasoval Písek 18:4.

Branky za Beroun: Besser 3, Kala 3, Tvrzník M. 3, Vlček 2, Šinágl 2, Wurtherle 2, Ortiz, Kurucz, Balast. Čtvrtiny: 2:3, 2:3, 0:2, 0:10.
Beroun: Handl (13.Vít) – Kala, Wurtherle, Tvrzník M., Ortiz – Balázs, Šinágl, Besser, Vlček, Kurucz, Pour.

Extraliga inline hokeje se řítí do závěrečné fáze a jelikož má berounský klub vysoké ambice, posiluje svůj kádr. K týmu Medvědů se připojí uzdravený obránce Milan Toman, do branky přichází Martin Altrichter a ofenzivní sílu týmu posílí písecký střelec Milan Bláha.

Berounský trenér Martin Mecera tyto posily velice vítá, protože po loňské premiérové sezoně a extraligovému bronzu vedení klubu vytýčilo jako cíl sezony extraligové finále, které bude o víkendu 23. a 24. června 2007 přímým přenosem vysílat ČT 4 Sport.