Všichni tři se dokázali několikrát prosadit na stupně vítězů a ukázali, že LoBe má i vynikající dálkové plavce.

Tadeáš Neliba se stal Vícemistrem ČR na 10km trati a stal se absolutním vítězem memoriálu Miroslava Kroufka na Seči. V dalších závodech bral několik stříbrných i bronzových medailí, které ho posunuli do bojů o stupně vítězů v celkovém umístění  ČP. Výsledek budeme znát až v listopadu v Krnově, kde proběhne vyhlášení výsledků mladších dorostenců. Nyní se Tadeáš věnuje své plavecké kariéře v Americe, kam odcestoval v polovině srpna.

Jiří Sabo si na otevřených vodách vyplaval šest medailí, uplaval 72 km a získal 477 bodů. Vrcholem sezony bylo superfinále na 5 km a vyhlášení výsledků Českého poháru, které proběhlo 8. září 2019 v Mělicích. V kategorii kadetů ročníku 2004 se Jirka právem postavil na druhý nejvyšší stupínek v ČP dálkového plavání za rok 2019.

Nejmladší plavkyní berounské výpravy byla Karolína Emma Nelibová, která za letní sezonu uplavala 42 km a získala 263 bodů. Na stupně vítězů se probojovala dvakrát a získala i několik čtvrtých umístění. V celkovém pořadí ČP v kategorii starších žákyň ročníku 2007 obsadila nepopulární čtvrté místo.