Juniorka Alžběta Veverková (2001) získala mistrovský titul už v minulém roce na dlouhé trati. Tentokrát se jí stejný kousek povedl na té nejkratší, sprintu na 200 metrů a to v deblkánoi C2 společně s Martinou Malíkovou z Dukly Praha. Společně ještě holky získaly bronz na trati 500 metrů. V individuální disciplíně C1 se Bětka probojovala do finále A na obou tratích a shodně skončila čtvrtá mezi juniorkami.

Dalším medailistou se stal Jakub Šindel, který si odvezl v kategorii benjamínků B (11 let) cenný kov ze všech třech startů. V pátek zvítězili v deblkajaku K2 na trati 500 metrů společně s Filipem Kůsem ze Spartaku Sedlec. V sobotu přidal další zlatou v singlu MK1 na stejné distanci a v neděli stříbro také na MK1 po těžkém boji na trati 1000 metrů. Zde čtyři pětiny závodu vedl pole padesáti čtyř startujících a o zlato ho připravil v posledních metrech mocně finišující Tomáš Kapoun z Kojetína.

Všichni královedvorští žáci bodovali do Českého poháru i SCM. Filip Trnka se Šimonem Kurťákem vyhráli finále B na K2 1000 metrů a skončili celkově desátí. Spolu s Matoušem Bienem a Radovanem Svrčkem ve čtyřkajaku K4 na trati 500 metrů dojeli ve finále A pátí. Desáté místo vybojovala na trati 1000 i nová posádka deblkánoe C2 Ondra Rašek - Filip Jelínek.

Mezi nejmladšími benjamínky C (10 let a mladší) měl Dvůr trojnásobné zastoupení. V individuální disciplíně MK1 na 1000 metrů s hromadným startem bylo na startu 80 lodí. Jáchym Kincl (2009) dojel čtvrtý, Pepíno Svoboda (2009) 20., Ondra Kondrčík (2008) 28. a Kuba Kurťák (2011) 67.

Z mistrovství republiky na krátké trati si závodníci Sokola Králův Dvůr odvezli celkem pět medailí! Překonali tak jarní zisk dvou cenných kovů z jarního MČR na dlouhé trati, což je pro oddíl fantastický výsledek. Po prázdninách začínají nanovo.