Ippon klub potvrdil loňské prvenství v zisku medailí mezi více než stovkou soutěžících z deseti klubů kraje. Ziskem jedenácti zlatých, devatenácti stříbrných a třinácti bronzových medailí v katách i zápasech se suverénně usadil na první příčce úspěšnosti v počtu vybojovaných medailí. (třináct v kata a třicet v zápase).

O stále rostoucí úrovni závodníků a závodnic Ipponu a jejich zlepšujícím se postavení v rámci klubů kraje svědčí i další trofeje a úspěchy, které byly vyhlášeny na letošním mistrovství. Ve speciální kategorii „Talent mistrovství kraje“ se berounští karatisté také neztratili, ocenění získala Carmen Beshirová v kategorii kata mladší žákyně.

Dalším úspěchem, který podtrhuje kvalitu berounského klubu, byla i nominace na „Letní olympijské hry mládeže“ v Ústí nad Labem, kde ze sedmi nominovaných reprezentantů Středočeského kraje jsou hned čtyři berounští zástupci Denisa Grillová, Carmen Beshirová, Dominik Fulnek a Patrik Guldan.
V kata vyhrála mezi mladšími žákyněmi Carmen Beshirová, druhé místo obsadila Tereza Palivcová a třetí skončila Zuzka Černovská. Klára Černovská skončila mezi staršími žákyněmi také třetí. V kategorii mladších žáků skončil na druhém místě Dominik Fulnek. Mezi staršími žáky pak druhé místo obsadil Leoš Gebhart a bronz vybojoval Patrik Guldan. Na bronzový stupínek vystoupal i Pavel Doubek v kategorii mladšího dorostu. Mezi dorostenci pak Tomáš Gloser obsadil druhé a Patrik Greif třetí místo. Mezi juniory si stříbro v kata připsal Lukáš Bestajovský, o třetí místo se podělili Jiří Khun a Jaroslav Rosenbaum.

V zápase se karatistům Ipponu vedlo ještě lépe. V různých váhových kategoriích mladších žáků vybojovali zlato Tomáš Lála, Jakub Pelc a Dominik Fulnek. Druzí skončili Dominik Bican a Václav Veselý a bronz vybojoval Tomáš Kolář. Mezi staršími žáky v různých váhových kategoriích vyhrál Patrik Guldan, druzí skončili Tomáš Podoljak a Michal Šesták a bronz si zajistili Leoš Gebhart a Vladimír Vacek. V mladším dorostu pak Pavel Doubek a David Podoljak vybojovali druhá místa. V dorostu pak vyhráli Tomáš Gloser a Patrik Greif, druhé místo vybojoval Jiří Pelc. I mezi juniory se berounským karatistům dařilo. Zlato vybojovali Lukáš Bestajovský a Jaroslav Rosembaum, stříbro si zajistili David Bricín a Jiří Khun. V různých kategoriích mužů vybojovali zlato Jaroslav Rosembaum a Lukáš Bestajovský, stříbrné medaile získali Lukáš Bestajovský, David Bricín, Ondřej Chocholatý a Jiří Khun. Bronzové medaile vybojovali mezi muži Marek Ressler, Ondřej Chocholatý a Marek Ressler.