Defekt Třebíz – Kelti Nižbor 6:2

Kelti nezačali špatně a v 5. minutě se dostali do vedení, když pěkný průnik zakončil blafákem Beneš. Pak ale Nižborští začali doplácet na nedisciplinovanost. Nejprve v 11. minutě využil Bálek dvojnásobnou přesilovku a v pokračující klasické početní výhodě udeřila Třebíz podruhé. Od tohoto momentu měli více ze hry hráči Defektu. Ve druhé třetině sice dalekonosnou střelou vyrovnal Petr Říha, to ale bylo od Keltů vše. Naopak Třebíz využila další početní výhodu a postupně přidávala další góly. Nižborští se nezmohli na odpor a nakonec prohráli 2:6.

„Do tohoto zápasu si většina z nás myslela, že kromě Rozdělova jsme schopni všechny ostatní týmy bez problémů přehrát. Z omylu nás vyvedl soupeř. Byl lepší ve všech herních činnostech a zaslouženě zvítězil. Zejména v přesilových hrách jsme vůbec nezvládali, Třebíz je hrála skvěle. Nás trápí kromě přesilovek i hra v oslabení,“ uvedl Ondřej Beneš k utkání.

Branky: 10:58 Bálek (J. Pavlík, Průcha), 11:23 (Bálek, J. Pavlík), 19:14 Průcha (Hora), 27:32 Hora (J. Novák), 31:08 Průcha, 36:13 Novák (Hora, Průcha) – 4:49 Beneš (Brodan), 18:05 P.Říha (Beneš). Vyloučení: 1:6. Využití: 3:0. Střely na branku: 30:26. Třetiny: 2:1, 2:1, 2:0.

Nižbor: Ježek – Smrčka, Truksa, J. Říha, P. Říha, Mičko, David, Urban, Beneš, Kohout, Krásl, Lašek, Gotthard, Podráský, Novák, Brodan, Novotný.