Nižbor - Jungle B 3:4

Kelti začali aktivně a hned ve 2. minutě se dostali do vedení. I nadále měli Nižborští mírnou převahu a ve 12. minutě Novák zvýšil na 2:0. Ve druhé části pak Brodan proměnil přesilovku a Kelti vedli již 3:0. Jenže pak přestali Nižborští hrát a to byla voda na mlýn soupeře. Nejprve Kroček snížil v přesilovce a o dvě minuty později upravil na 3:2 Ryska. Ani tento gól Kelty neprobudil. Ve třetí části mohl Nižbor zvýšit své vedení, dlouhou dvojnásobnou početní výhodu ale neproměnili. Ve zbytku zápasu již byli Nižborští v křeči a ve 32. minutě hosté vyrovnali. V závěru zápasu pak přišlo na straně Keltů zbytečné vyloučení, které hráči Junglu během pár vteřin potrestali, když tečovaná střela zapadla do branky Keltů - 4:3.

Branky a nahrávky: 1:15 Beneš (Novák), 11:44 Novák, 20:39 Brodan (Truksa) - 25:16 Kroček (Bejšovec), 27:53 Ryska (Holomčík, Anis), 31:54 Bakalár (Rak), 39:28 Joch. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:2. Střely na branku: 20:13. Třetiny: 2:0, 1:2, 0:2.

Nižbor: Lukáš Huml – Ivan Truksa, Milan Smrčka, Radek Manda, Jan Říha, Stanislav David – Michal Novotný, Daniel Brodan, Roman Novák, Bohumil Gotthard, Ondřej Beneš, Daniel Mašát, Ondřej Sevald, Václav Urban

Jungle: Ota Macháček – Petr Kroček, Ondřej Anis, Pavel Šrankota, Ondřej Joch, David Kozák, Martin Rak, Ondřej Bakalár, Lukáš Holomčík, Štěpán Joch, Jan Bejšovec, Marek Ryska, Petr Pávek