Sezonu zahájí Nižborští na svém domácím hřišti v Novém Strašecí o příštím víkendu, kdy přivítají pražskou Hostivař B.  Právě dojíždění jim ale samozřejmě příjemné není. „V Berouně hřiště máme. Je sice výtečné na přípravu, ale svazové normy rozměrově nesplňuje a tak musíme do Strašecí. Nicméně do budoucna věříme, že se vše změní, spolupráce s městem Beroun je navíc výborná," pochvaluje si Beneš.

Pro doplnění jeho slov: Pokud vyjíždí Nižbor na své „domácí" zápasy ve Strašecí, čeká ho tam i zpět celkem 46 kilometrů. Z Berouna je to dohromady ještě o šestnáct víc!

Ale zpět k týmu. Ten opustila jedna z největších hvězd – brankář Petr Lašek. Má střídavé  starty do Strašecí hrajícího druhou nejvyšší soutěž. „Prioritou pro něj bude Strašecí, ale po domluvě nám může pomoci," uklidňuje Beneš a doplňuje náhradu za Laška, jímž bude poměrně zkušený Foukal.

Silnější bude i obrana, kam se po roce vrací statný Smrčka a nově to zkusí Sicmar mající zkušenosti hlavně z nižborské ligy.
Neodešel nikdo, u Berounky se tedy bude hrát opět dobrý hokejbal. „Já v to věřím, ale po tom minulém play-off radši nebudu nic vykřikovat," dodal Beneš.