Nižbor – Slaný B 2:5

Do zápasu vstoupili lépe Kelti, kteří ale neproměnili šance. Naproti tomu hosté využili přesilovku a dostali se do vedení. Poté Slaný pozorně bránil, přesto Kelti dokázali vyrovnat. Po střele Urbana rozhodčí nejprve rozpažil, po následné konzultaci s kolegou ale gól uznal. Jenže pak Nižbor vyklidil pozice a Slaný B se dvěma góly dostal do vedení 1:3. Vzápětí sice Mičko dorážkou snížil, ale Slaný měl také připravenu odpověď. Po chybě nižborské obrany završil hattrick Kropáč – 2:4. Ve třetí třetině nedokázali Kelti proměnit své šance, neuspěli ani v závěrečné power play, naopak do prázdné branky pojistil vedení hostů J. Kropáč.

Branky: 21. Urban, 26. Mičko - 7. a 44. Kropáč J., 23. a 26. a 27. Kropáč M. Vyloučení: 7:8. Využití: 0:3. Třetiny: 0:1, 2:3, 0:1.

Nižbor – Slaný B 3:5

Druhý zápas série byl zpočátku v jednoznačné režii Nižbora, kterému se podařilo zatlačit soupeře hluboko do obranného pásma. Po několika dobrých šancích se Kelti v šesté minutě poprvé v sérii dostali do vedení. Přihrávka Beneše z kruhů našla Nováka, který bombou mezi horní tyčku a Kořínkovo rameno propálil hostujícího gólmana. Kelti i nadále útočili, ale střelecky se neprosadili. Naopak hosté z první šance v přesilovce vyrovnali. V úvodu druhé třetiny šli Kelti opět do vedení, když Kořínka propálil Truksa. Jenže po chybě nižborské obrany po chvíli vyrovnal Růžička. Poté hosté přidali další dvě branky a dostali se do vedení 2:4. Ve třetí části brzy Kelti snížili po střele Říhy na 3:4. Poté se na obou stranách hojně vylučovalo, přesilovku ale využili jen hosté. Početní výhodu čtyř proti třem využil pět minut před koncem Černý – 3:4.

Branky: 6. Novák, 17. Truksa, 33. Říha – 13. a 26. Valský, 21. Růžička, 28. Kropáč M., 41. Černý. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:2. Třetiny: 1:1, 1:3, 1:1. Stav série: 0:2.

Keltům nyní nezbývá, než soupeře porazit třikrát za sebou, jinak pro ně sezona skončí překvapivě brzy.