Unhošť – Kelti Nižbor 0:7

Kelti nehráli naplno a nechali tak soupeře, aby občas zazlobil. Zápas zlomily paradoxně přesilovky domácích. Kelti totiž udeřili v oslabení hned třikrát. Když k tomu připočteme přesilovkovou trefu Davida, svítil na začátku druhé třetiny na tabuli stav 0:4. Kelti se poté třikrát prosadili ve třetí třetině a nakonec vyhráli 7:0, když brankář Ježek eliminoval všechny šance soupeře.

Povinné tři body pro Kelty jsou tedy na světě. Dlužno podotknout, že pokud by soupeř nastoupil s více hráči do pole, situace by byla značně komplikovanější a Kelti by na tři body museli vynaložit daleko více úsilí. V příštím týdnu sehrají nižborští hráči o poznání těžší zápas, hostí totiž loňského vítěze, Vlky Buštěhrad.

Branky: 2:03 David (Brodan, Novák), 9:35 Sevald (Gotthard, Smrčka), 9:53 Gotthard (Sevald), 15:54 Sevald (Gotthard), 31:37 Podráský (Gotthard, J. Říha), 36:48 Dvořák, 39:12 Novák (Brodan, Novotný). Vyloučení: 3:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:3. Střely na branku: 20:53. Třetiny: 0:3, 0:1, 0:3.

SK Kelti Nižbor: Ježek – Smrčka, Urban, David, Říha J., Říha P., Mičko – Dvořák, Beneš, Lašek T., Gotthard, M. Podráský, Sevald, Novák, Brodan, Novotný.