Co si namlouvat, Kelti stojí před ošemetnou situací, kterou zatím nepamatují. Do play-off se podívá šestnáct nejlepších celků první ligy a tým od Berounky nemá, na rozdíl od let minulých, absolutně nic jisté. Nicméně osud má tým kouče s číslem 27 stále ve svých rukou!

Bóďo, co očekáváte od jarní části sezony?
Očekávám, že každý zápas bude tuhý boj o každý bod. Každý zápas bude důležitý a každý bod může rozhodnout o úspěchu či neúspěchu pro postup do play-off. Některé týmy posílí a budou dělat vše, aby došly v této sezoně co nejdále. My nebudeme výjimka.

Jaká byla letošní zimní příprava?
Abych řekl pravdu, má představa byla trochu jiná. Leč s přístupem hráčů k tréninkům celkově, a hokejbalu jako takovému, jsem zklamaný. Proto se příprava mění za pochodu, stejně tak jako připravený trénink. Každý poctivý hráč se fyzicky udržuje nebo připravuje sám. Jenže mnoho z nás má práci a další aktivity, a to se pak odráží na docházce. Doufám, že to se změní a budu mít na jaře více poctivých hráčů než tomu bylo doposud.

Vytáhnou Kelti pro jaro z rukávu nějaké posily?
Ano, Kelti vytáhnou nějaké posily. Nebudou to, pro fanoušky a obecně lidi, co se kolem hokejbalu na Berounsku pohybují, nové tváře, ale určitě by měly pomoci zkvalitnit kádr, což potřebujeme. Jména uvádět nebudu. Kdo chce, tak se na zápasy a posily přijde podívat, případně se novinky dozví v Deníku a na našem facebooku.

Váš tip? Postoupí áčko do play-off, bude ho čekat baráž nebo sestoupí napřímo?
Nerad v tomhle tipuji, jen doufám, a moc bych si přál, aby to bylo play-off. Možná, že by z nás pak i spadla nervozita a hráli bychom lépe a více si to užili. Baráži, sestupu přímo a šestnáctému místu proti Rakovníku bych se rád vyhnul. To ale většinou znamená, že se tak stane. Snad už se ale nemůže stát, že by to byly opět Dobřany (smích).