Poslední zápas podzimu odehrálo Áčko v Českých Budějovicích a opět se potvrdilo, že se mu proti tomuto soupeři moc nedaří – minulý rok s Pedagogem sehrál pět utkání, vítězstvím Keltů však skončilo jediné. Během prvních dvou třetin ukázali Kelti výkon, který byl mílovými kroky vzdálený od ideálu, což domácí patřičně trestali.

Ve třetí třetině vynesl zlepšený výkon Berounským několik šancí. Z nich pramenil ale pouze jeden gól, a tak se museli smířit s porážkou 1:4 od 11. týmu tabulky, kterému navíc dopřáli teprve druhou výhru sezony.

Našlapaný duel béčka s Mašinami

Béčko mužů v kladenské lize bojovalo s Mašinami Kladno a po záplavě sněhu museli borci do montérek a tvrdě uklízet, aby se mohlo vůbec hrát. Zvládli to skvěle, ale síly jim pak v duelu druhého s prvním ke konci možná chyběly, protože se jim povedlo dotáhnout úchvatně z 2:5 na 5:5, ale pak přišla chyba po buly a Mašiny si odvezly výhru 7:5. "Chyba, jakou jsme udělali po našem vyrovnání, se nemůže stávat," žehral kapitán Keltů B a autor jedné branky Ondřej Baleka.

Matyáš Šapovaliv přivezl na setkání v Berouně stříbro z mistrovství světa
Matyáš Šapovaliv se v Michiganu rozjel ke skvělým výkonům

Co chválil, to byla propagace zápasu, pro kterou udělaly oba celky hodně a dokonce na něj ve streamu pozvali fanoušky i bývalý a současný šéf Mezinárodní hokejbalové federace ISBHF Elio Pascuzzo a George Gortsos!

A kvalita mače byla fakt vysoká, přispěly k tomu oba týmy. Mašiny potvrdily roli mírného favorita, vždyť na soupisce mají drtivou většinu hráčů, kteří v minulosti oblékali dres extraligového Kladna včetně berounského Martina Kohouta (dále Šíma, Šrámek, Haisman, Nosek) a dokonce dres reprezentační (Pliml). Za domácí byl nejvíc vidět veterán Roman Novák, ten zapsal tři asistence.

Zdroj: Youtube