1. Který sport jste sledovali nejčastěji, kde a proč?
2. Vstávali jste k nějakému závodu nebo utkání brzy ráno a splnil vaše očekávání?
3. Co podle vás stojí za zrozením fenoménu Ester Ledecké?

Viktor Burkert, HC Berounští medvědi
1. Nejvíc asi hokej, ale snažil jsem se, pokud to bylo reálné, sledovat i ostatní sporty, ve kterých jsme měli medailové ambice.
2. Ano, vstával jsem dvakrát na hokej proti Kanadě a USA. Díky tomu jsem viděl zlaté Super-G Ester Ledecké, což byl fantastický zážitek!
3. Podle mého názoru stojí za jejím fenomenálním úspěchem samozřejmě obrovský talent, který byl ale její rodinou od dětství aktivně a za nemalých finančních investic rozvíjen tak, že se povedlo vychovat novou sportovní hvězdu.

Michal Hejna, TJ a SK Tetín
1. Samozřejmě hokej a biatlon a další závody s českými závodníky, ale vyjma curlingu a krasobruslení nepravidelně všechny sporty. 
2. Čtvrtfinále hokejového turnaje, které nám přineslo poslední kousek hokejové radosti. Jinak jsem sledoval spíše záznamy, i když pak chyběl motiv překvapení. 
3. Netuším, ale není to vůbec špatné. 

Fanoušci na pražském Staroměstském náměstí přivítali 26. února olympijské medailistky Martinu Sáblíkovou a Ester Ledeckou.
Ester Ledecká? Neuvěřitelná sportovkyně!

Olga Kleknerová, T.J. Sokol Komárov
1. Od pátečního zahájení 9. února do neděle 18. února jsem sledovala, ze začátku spíš poslouchala, vysílání na ČT sport. Druhý týden už byl slabší, to jsem koukala až odpoledne po příchodu z práce. Na počátku zimních olympijských her na mě skočila chřipka, proto ta možnost sledování po celý den, a proto z počátku jen „poslouchání“. Nebolelo jen celé těle, ale i oči! Tady je i odpověď na otázku kde? V obýváku, v peřinách, u zapnuté televize. Co? Všechno! A to nejzajímavější? Ester, biatlon, sjezdy, a ne jednou! 
2. Ranní přesun z ložnice, kde televize není, do obýváku k televizi, byl skoro denně! Samozřejmě na sobotní hokej našich s Kanadou plus „neplánovaná“ Esterka a pak další sobotu „plánovaná“ Esterka, to muselo být!
3. Především její tvrdohlavost „musím, dokážu to…“, perfektní přístup, píle, samozřejmě má obrovský talent! Samotný talent by ale tyto výsledky nepřinesl. Sláva jí doposud do hlavy nevstoupila a věřím, že ona zůstane taková, jaká je! Samozřejmě má kolem sebe perfektní kolektiv, který jí správně radí a ona poctivě poslouchá jejich rady. Podle mě jí naštěstí chybí namyšlenost mnohých sportovců, kterým sláva stoupla do hlavy a myslí si, že jsou „někdo“, a jejich výsledky tomu pak odpovídají. Místo aby rostly, spíš uvadají. Ester moc přeji, aby byla i nadále taková sportovkyně jako dosud! Ať jsou její výsledky vrcholové, ať se jí vyhýbají zranění, která by jí samozřejmě ve výkonnosti bránila!

Zdeněk Grunt, úspěšný hráč Tip ligy, Chyňava
1. Na olympiádě jsem nejčastěji sledoval hokej a biatlon, tyto sporty se daly sledovat v přijatelnou dobu.
2. Na ranní sporty jsem si moc nepřivstával, s výjimkou Ledecké na snowboardu.
3. Za úspěchem Ester Ledecké bude pravděpodobně veliký talent a spousta dřiny.

Ilustrační foto.
Futsalové drama. Záchrana života přišla včas