Dobřichovice B - Beroun 3:0, 3:0

Berounské hráčky v Dobřichovicích jasně prohrály. V prvním utkání vyhrály domácí volejbalistky 25:9, 25:19 a 25:8. Podobný scénář byl k vidění i ve druhém utkání, které opět Dobřichovice B vyhrály hladce 3:0.

Zdice A - Komárov B 3:1, 3:1

První set dopoledního zápasu sice vyhrály hostující hráčky, pak se ale karta obrátilaa následné tři sady vyhrály zdické volejbalistky. Třetí a čtvrtý set byl hodně vyrovnaný a rozhodoval se až v koncovce. V odpoledním střetnutí vyhrály Zdice A poměrně jasně první dva sety. Pak sice Komárov B uspěl v poměru 25:17, čtvrtá sada ale opět patřila zdickému celku, který vyhrál opět 3:1. "Zahrály jsme dobrý volejbal, jsme rády, že jsme vybojovaly plný počet bodů," uvedla hráčka Zdic Matějková. "Hrálo se ve větru, se kterým se domácí hráčky vybojovaly lépe," uvedl trenér Komárova Ernest.

Zdice A: Červená, Hříbalová, Chvojková, Kubištová, Kutová, Matějková, Meškanová, Očenášková, Včeláková, Němcová.

Komárov B: Laštovičková Zd., Nepivodová, Kosíková, Novotná, Švamberková, Lévová, Zítková.

Dobřichovice C - Zdice B 3:0, 3:2

V prvním utkání začaly Dobřichovice výhrou 25:15. Druhý a třetí set byl hodně vyrovnaný, v obou případech ale vyhrály domácí hráčky těsně 25:23.Druhý zápas byl hodně vyrovnaný a nakonec se natáhl na pět setů. Ve zkrácené hře se více dařilo Dobřichovicím, které vyhrály 15:10."I přes snahu jsme na soupeřky nestačily," uvedla hráčka Zdic B Veverková E.

Zdice B: Veverková E., Veverková K., Pondělíčková I., Pondělíčková R., Burešová, Froňková, Plotová, Řechtáčková, Krumholcová.

Komárov B - Dobřichovice C 1:3, 1:3

V nedělní předehrávce závěrečného podzimního kola se ve šlágru střetly první dva celky tabulky. V prvním utkání začaly lépe Dobřichovice C, které vyhrály dva sety 25:22 a 25:18. Ve třetím dějství sice domácí hráčky jasně vyhrály 25:8, čtvrtá sada opět vyzněla ve prospěch hostujícího celku. Stejný scénář mělo i druhé utkání. Komárovské hráčky opět vyhrály jen třetí set a prohrály znovu 1:3. "Bylo to poměrně vyrovnané utkání, hostujícím hráčkám vycházely koncovky setů," uvedl trenér Komárova Ernest.

Komárov B: Laštovičková Zd., Nepivodová, Kosíková, Novotná, Zítková, Švamberková, Karešová, Lévová.

10. Dobříš 16 2 14 11:44 18

V závěrečném podzimním kole hostí Beroun celek Zdice A, zdické béčko přivítá Nové Strašecí.