Komárov – Příbram 0:3, 2:3

Úvod prvního zápasu byl poměrně vyrovnaný, jenže postupně si hostující hráčky vybudovaly několikabodový náskok a nakonec Příbram první set vyhrála 25:20. Druhé dějství bylo o poznání vyrovnanější. Tentokrát se rozhodovalo až v koncovce setu. Domácím hráčkám se opět závěr sady nepovedl a prohrály 25:27. Třetí set již jasně patřil hostujícím hráčkám, které jej vyhrály 25:16.

Druhý zápas byl vyrovnanější. Lépe začal Sokol Komárov. Domácí hráčky vyhrály první set 25:19 a ve druhé sadě pak Komárov uspěl v poměru 25:21. Jenže hostující hráčky ani za stavu 2:0 nesložily zbraně. Ve třetím setu vyhrála Příbram 25:22 a ve čtvrtém dějství triumfovaly hostující hráčky v poměru 25:20. Stav tedy byl 2:2 a rozhodnout se muselo ve zkrácené hře. Ta byla velice vyrovnaná. V závěru domácí hráčky doslova sahaly po vítězství, jenže za stavu 14:12 předvedla Příbram čtyřbodovou šňůru a vyhrála tak i druhé střetnutí.

„V utkání nám nevycházely koncovky. Blízko k výhře jsme byli ve druhém střetnutí, které bylo hodně vyrovnané. V tie–breaku jsme vedli 14:12, ale z vítězství se nakonec radovaly soupeřky,“ uvedl trenér Komárova Bohumil Ernest.

Sestava Komárova: Kasová, Nepivodová, Laštovičková Zd., Laštovičková L., Švamberková, Richterová, Novotná, Ernestová, Geroldová.

10. Tuchlovice⋌0 22 11:6­6 22

V sobotu zamíří volejbalistky na palubovku třetí Lysé nad Labem, čekají je tedy další dva hodně těžké zápasy.