Komárov – Mělník 0:3, 3:2

V prvním utkání sice komárovské volejbalistky neuhrály ani set, zápas byl ale hodně vyrovnaný. V první a třetí sadě vyhrál vedoucí Mělník až po velkém boji 26:24. Snad jen ve druhém dějství měly hostující hráčky mírně navrch a vyhrály 25:19.

Odpolední zápas pak byl ještě mnohem více vyrovnanější. První čtyři sety se rozhodovaly až v hodně těsných koncovkách. Hned první set přinesl velké drama, ze kterého vyšly lépe hostující hráčky, které vyhrály 29:27. Ve druhém dějství byly šťastnější domácí hráčky, které tentokrát zvládly lépe koncovku a vyhrály 25:23. Třetí set ovšem stejným poměrem vyhrály volejbalistky Mělníka. I čtvrté dějství bylo hodně vyrovnané a vítězství domácích hráček v poměru 26:24 rozhodlo o tom, že o vítězi druhého utkání rozhodne zkrácená hra. V ní se více dařilo komárovským hráčkám, které vyhrály 15:8 a připsaly si tak cenný skalp lídra.

„Obě utkání měla vysokou kvalitu a byla velmi vyrovnaná. Škoda, že našemu kolektivu nevycházely koncovky setů, ale věřím, že i zde přijde zlepšení,“ uvedl trenér Komárova Ernest. V sobotu se komárovské volejbalistky představí na půdě Dobřichovic B.

Komárov: Ernestová, Geroldová, Heroudková, Kosíková, Laštovičková L., Laštovičková Zd., Nepivodová, Raupachová, Roková.