Ve dvouhře obsadili konečné třetí místo J. Matějka z Lokomotivy Beroun a Zd. Pata z Lokomotivy Plzeň. Ve finálovém boji pak zvítězil M. Routa z ČLTK Praha nad M. Kotherou ze Slovanu Kladno, a to v poměru 3:6, 6:4 a 6:3. Ve finále čtyřher se utkaly dva plzeňské páry. Benda se Šmuclerem ze Škody Plzeň porazili dvojici Šilhánek se Samešem z TK Prazdroj Plzeň po setech 3:6, 6:2 a 6:2. Na kvalitně připraveném turnaji se mimo jiné podíleli jeho ředitel J. Hůrka a president klubu M. Kulhánek.

Živo bylo na kurtech i v pondělí o žebrácké „pěkné“, kdy domácí tenisty čekal, tak jako každý rok, turnaj ve čtyřhře. Šlo již o třicátý ročník turnaje. Nejlépe si vedli J. Hůrka st. s J. Šináglem, kteří turnaj vyhráli. Druhé místo obsadili M. Kulhánek ml. s R. Valtou, kterým pomáhal J. Hruška. Na bronz dosáhli J. Hůrka mladší s L. Svobodovou.

Tenis se bude hrát v Žebráku i o víkendu. Od pátku totiž domácí tenisté Spartaku hostí přátele z německého města Delitzsch. O víkendu se střetnou tenisté v přátelských zápasech. Tato družební klání se odehrávají již po jedenačtyřicáté.