T.B.C. Králův Dvůr – Bohemians B 5:5

Do sestavy Králova Dvora se pro tento turnaj vrátili po zranění respektive nemoci oba klasičtí centři. Premiéru si v barvách áčka připsal Adam Holý, který předvedl velice povedený výkon.

V první třetině byl k vidění opatrný výkon na obou stranách a nakonec byl k vidění jediný gól v podání Bohemians. V úvodu druhé třetiny pak béčko Bohemians vedlo již 2:0.

Tento gól však nastartoval útočnou snahu hráčů T.B.C. a obě následující střídaní první králodvorské řady přinesla gólový úspěch. Jako první se prosadil Matyáš a po něm zpoza branky Pokorný. U obou gólů si připsal asistenci právě premiant Holý.

Bohemians poté mohli jít opět do vedení, trestné střílení po faulu Beščece ovšem brankář Novák zneškodnil. Od následující přesilovky otěže utkání převzala Bohemka a do konce třetiny se také dvakrát hosté prosadili.

Královu Dvoru se povedl vstup do třetí části. Dlouhé nahození Holého hned v první minutě opět zužitkoval Pokorný. Jenže pak přišlo vyloučení Voborského a Bohemka v přesilovce opět odskočila.

Následná útočná snaha Králova Dvora vycházela velice dlouho dobu naprázdno. Až v poslední minutě se při power play prosadil Matyáš – 4:5. Po následném faulu na straně Bohemians se nakonec Králodvorští dočkali vyrovnání, když po domluveném signálu z volného úderu srovnal tři vteřiny před koncem zápasu Merhout.

Branky za Králův Dvůr: 22. a 45. Matyáš (Holý, Pokorný), 24. a 31. Pokorný (na obě Holý) a 45. Merhout (Pokorný). Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Střely: 18:24. Třetiny: 0:1, 2:3, 3:1.

T.B.C. Králův Dvůr – Střešovice B 1:4

Tým Střešovic nastoupil k tomuto utkání ve velice kvalitní sestavě. Kromě hráčů spadajících na béčkovou soupisku jako jsou vicemistr světa Miroslav Hanzlík nebo mnohonásobný mistr Juraj Šádek se v tomto duelu představili čtyři hráči, kteří spadají do současného áčka Tatranu, a to Pahlen, Brus, Tušek a Buchta. Do branky T.B.C. se po dlouhé době proti svým bývalým spoluhráčům postavil Milan Karšňák.

První třetina a vlastně i celý zápas se nesl v duchu tlaku Tatranu a brejků Králova Dvora. Po celé první dějství fungovala králodvorská obrana velice dobře a vše co přes ní prošlo, pochytal Karšňák. Na druhé straně se ale neujal ani žádný z brejků a tak skončila první část bez branek.

Tempo hry ve druhé třetině nabralo na obrátkách a začaly padat i góly. Oba bohužel do sítě jinak spolehlivě chytajícího Karšňáka. I Králův Dvůr si vytvořil několik slibných příležitostí, v té největší neuspěl Pokorný, kterého vychytal vynikajícím zákrokem rovněž jistý brankář hostí Bobisud.

Jiskřičku naděje vykřesal pro T.B.C. přesnou a pohotovou střelou z levého křídla ve 35. minutě Merhout, poté co Tatran vstoupil do poslední části trošku volněji. Další příležitosti Králodvorských však skončily na brankáři Tatranu a jelikož se jeho hráči do závěrečné sirény dvakrát prosadili, svítil na časomíře konečný stav 1:4.

Branky: 35. Merhout (Bachan) – 22. Buchta (Brus), 28. Šádek (Bobisud), 36. Bohin (Von der Pahlen), 43. Šádek (Hanzlík). Bez vyloučení. Třetiny: 0:0, 0:2, 1:2. Střely: 15:22.

Sestava Králova Dvora: Novák (1. zápas), Karšňák (2. zápas) – Malý (1. zápas), Prošek (2. zápas), Michálek – Beščec, Voborský – Pokorný, Matyáš, Holý – Merhout, Bachan, Kovařík.