O víkendu se odehrálo letošní předposlední dvoukolo ve 2. lize stolních tenistů. Vedoucí druholigový celek, králodvorské béčko, potvrdilo svoje postavení dvěma vítězstvími, ale v sobotním utkání si muselo sáhnout hluboko do rezerv svých sil, aby překonalo nečekaně silný odpor svého soupeře.

Elizza Praha B – Králův Dvůr B 7:10

Utkání zahájily dvě čtyřhry, po kterých byl na ukazateli nerozhodný stav 1:1. Hosté šli do vedení, ale po dobu celého utkání se jim nepodařilo získat významnější náskok. O konečném vítězství favorita rozhodl až za stavu 7:9 hostující Flíček, který přehrál Šimečka. Nejlépe v Praze zahrál Vorlíček, který vyhrál všechny tři svoje dvouhry. Trojice Glásl, Alka a Flíček pravidelně střídala vyhrané utkání s porážkou.

V nedělním utkání již Králodvorští nepřipustili žádné komplikace.

Avia Čakovice – Králův Dvůr B 1:10

Hosté povolili domácím zisk pouhého jednoho bodu, o který se postaral Vaňásek, jenž porazil Flíčka. Králův Dvůr zůstává po devíti kolech na čele druholigové tabulky s dvoubodovým náskokem na druhé Prachatice. Poslední letošní utkání ve 2. lize se budou hrát za dva týdny. Králodvorští se utkají na domácích stolech s pátou Mladou Boleslaví a třetím Libercem.