Sokol Králův Dvůr – KST Bohnice 10:0
Domácí celek chtěl bodovat, ale jednoznačnost se od tohoto utkání neočekávala. Domácí trojice Sobková, Hošková a Pisárová nepovolila hostům ani zisk čestného bodu, a to se před utkáním nečekalo. Druhé utkání bylo vedeno v naprosto jiném duchu.

Sokol Králův Dvůr – Slavoj Praha 5:5
Domácí celek začal skvěle, když dvojice Hošková – Pisárová vyhrála úvodní čtyřhru ve vypjaté koncovce. Oba celky se střídaly ve vedení, aby se nakonec rozešly se spravedlivou remízou. Body pro Králův Dvůr získaly Pisárová 2, Sobková 1 a Hošková 1.

Králův Dvůr setrvává na čtvrtém místě prvoligové tabulky. Atraktivní duely se budou hrát za dva týdny v králodvorské sokolovně. Do Králova Dvora přijede třetí El Niňo a vedoucí Sparta Praha.

Další dva mistrovské zápasy si odehrál jediný mužský účastník ligových soutěží v berounském regionu – celek z Hořovic. V 3. lize bojují Hořovice o záchranu. Je patrné, že cesta k tomuto vysněnému cíli bude hodně trnitá.

Sokol Vodňany – Sokol Hořovice 10:1
Domácímu celku patří průběžně čtvrtá příčka v ligové tabulce a tento velký rozdíl se v utkání potvrdil. Vodňany vyhrály obě úvodní čtyřhry a následně se svému soupeři pouze výsledkově vzdalovaly. Čestný bod pro Hořovice vybojoval Šmíd. V druhém zápase se střetly celky, které jsou ohroženy sestupem a na nervózním průběhu to bylo znát.

DDM Soběslav – Sokol Hořovice 9:9
Hořovičtí začali skvěle, když z úvodních čtyřher vydolovali dva body a ujali se vedení. V průběhu celého utkání hosté vedli. Zlom nastal za stavu 6:9, kdy domácí vyhráli poslední tři dvouhry a bylo vyrovnáno. Body Hořovice: Chládek 3, Homolka 3, Růžička 1 a obě čtyřhry.

Hořovice jsou v průběžné tabulce na 11. místě. Na deváté místo, které znamená setrvání v soutěži, chybí hořovickým stolním tenistům jeden bod. Za dva týdny budou boje ve 3. lize pokračovat. Do Hořovic přijedou dva celky z Plzně.

Zprávu připravil Josef Růžička.