Sokol Králův Dvůr – El Niňo Praha 3:7

Hostující celek v úvodu dominoval a postupně si vypracoval vedení 1:5. Až v tomto momentu domácí zabodovali a korigovali výsledek na přijatelnou porážku 3:7. Za Králův Dvůr hrála dobře Sobková, která získala dva body a jeden bod přidala Pisárová.

Sokol Králův Dvůr – Sparta Praha 5:5

Králodvorské hráčky do utkání vlétly jako vichřice a na ukazateli bylo neuvěřitelných 4:1. Drama pouze začínalo. Hostující celek otočil na 4:5 a sahal po vítězství. Poslední dvouhra však znamenala bod pro domácí a tak došlo na spravedlivou dělbu bodů. Domácí vyhráli úvodní čtyřhru, dva body vybojovala Pisárová a po bodu přidala Hošková se Sobkovou. Králodvorský Sokol je po 13.kole na páté příčce prvoligové tabulky. Bodová ztráta vedoucí Sparty znamená, že do čela se vyhoupla Vlašim, kam králodvorští pojedou za dva týdny.

V 3.lize mužů bojují Hořovice o setrvání v soutěži. Pro nováčka soutěže je tento úkol velice těžký, ale není nereálný. V sobotu překvapili silný celek z Plzně.

Sokol Hořovice – Union Plzeň A 9:9

Domácí vyhráli obě dvě úvodní čtyřhry a šli do vedení. Vedení domácím dlouho nevydrželo, ale v samotném závěru za stavu 9:8 měli nakonec hořovičtí blíže k zisku vítězství. Za domácí získal tři body Homolka a Chládek. Bod přidal Šmíd. Remíza ze silnou Plzní udržuje Hořovice ve hře o záchranu. Škoda, že podobný úspěch se nepodařilo zopakovat v neděli.

Sokol Hořovice – Union Plzeň B 6:10

Začátek utkání byl naprosto vyrovnaný až do stavu 3:3. Potom ale přišla šestibodová šňůra bodů pro Plzeň a bylo 3:9. Domácí bojovali, ale porážku již odvrátit nedokázali. Body Hořovice: Homolka 2, Chládek 2 a Šmíd 1. Hořovičtí zůstávají na 11. příčce tabulky. Na záchranu ztrácejí dva body. Za dva týdny pojedou Hořovice do Prahy na silné El Niňo a stejně kvalitní Elizzu.

Josef Růžička